نماینده فروش و تعمیرات پمپ وکیوم روغنی گیو(جو) ایتالیا GEV مدل GP-GP/M11

جهت دریافت مشخصات فنی و قیمت پمپ وکیوم روغنی گیو GEV مدل GP-GP/M11 با شرکت صنایع وکیوم آسیا ۰۲۱-۶۶۷۹۱۷۷۵تماس بگیرید
پمپ وکیوم روغنی گیو GEV

پمپ وکیوم روغنی از تجهیزات مهم صنعتی است که در بیشتر صنایع و کارخانجات صنعتی توانسته به جایگاهی ویژه بین صنعتگران دست یابد. این محصول کارآمد و پرطرفدار در بخش های بی شماری از صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد.

به صورت کلی، از پمپ وکیوم روغنی برای ایجاد فضای بدون مولکول هوا در یک حجم بسته استفاده میشود. پمپ وکیوم در انواع مختلفی طراحی و ساخته میشوند. وجود تنوع زیاد در این تجهیزات بر محبوبیت آن افزوده و باعث گردیده که پمپ وکیوم روغنی از پرکاربرد ترین تجهیزات صنعتی امروزی به شمار رود.

وکیوم های صنعتی از نظر خنک کنندگی به سه دسته پمپ وکیوم روغنی، پمپ وکیوم آب در گردش و پمپ وکیوم خشک دسته بندی میشوند.در نوع روغنی بعنوان عامل خنک کننده روغن نقش دارد و در مدل خشک و آب در گردش به ترتیب هوا و آب این کار را به عهده دارند که هر یک از این مدل ها نیز برای کاربرهای متفاوتی تعریف شده اند.

میتوان پمپ وکیوم روغنی را به سه مدل چگالشی ، تراکمی و گیرانداز هم دسته بندی نمود.

از انواع پمپ وکیوم روغنی می توان به تک مرحله ای و دومرحله ای اشاره کرد. پمپ وکیوم دو مرحله ای معمولا دارای دو روتور هستند و عمل وکیوم را در دو مرحله انجام میدهند که در مرحله اول خلاء متوسط و در مرحله دوم خلاء بیشتر و بهتری صورت می گیرد. در نتیجه پمپ وکیوم دو مرحله ای ، توانایی تولید خلاء و وکیوم عمیق تر و بالاتری را داراست. بنابراین اصلی ترین تفاوت پمپ وکیوم تک مرحله ای و دو مرحله ای در دقت خلاء آن است.
کاربرد پمپ وکیوم روغنی :

کاربری پمپ وکیوم روغنی بسیار گسترده و استفاده از آن در بیشتر فعالیت های صنعتی، حائز اهمیت است. از جمله کاربرد پمپ وکیوم روغنی می توان به پمپ خلا آزمایشگاهی، صنایع نساجی، صنایع طلا سازی، صنایع چاپ، میزهای CNC چوب، مواد غذایی و لبنیاتی، لاستیک سازی، صنایع پزشکی، صنعت نفت و پتروشیمی، در کارخانه ها جهت انتقال محصولات با استفاده از قدرت مکش این نوع پمپ و بسیاری از فعالیت های دیگر اشاره نمود.
GENERAL EUROPE VACUUM

GENERAL EUROPE VACUUM طیف کاملی از پمپهای خلاء را با دبی ۳ تا ۸۰۰ متر مکعب در ساعت تولید مینماید.

پمپ وکیوم روغنی گیو GEV مدل GP-GP/M11کاربرد های پمپ وکیوم روغنی GEV مدل GP-GP/M 11

*دستگاه لیفتر سنگ و شیشه

*برش و کاغذ گیر کوچک و متوسط در چاپخانه

*اتوکلاو صنایع غذایی و داروسازی

*بسته بندی تحت خلاء جهت تازه ماندن سبزیجات و میوه

*دستگاه خشک کن میوه نیمه صنعتی

 

پمپ خلاء روغنی گیو سری GP-GP/M به صورت روتاری وین یا پره دوار عمل می کند و در شرایط کاری سخت کارکرد بهینه دارد.

جدول مشخصات فنی پمپ وکیوم روغن در گردش GEV GP-GP/M
مشخصات فنی پمپ وکیوم روغنی گیو GP-GP/M مدل خلاء نهایی (میلی بار) قدرت مکندگی (متر مکعب بر ساعت) وزن (کیلو گرم) میزان صدا (دسی بل)
GP11 10 11 19 59
GP/M11 1 11 19 59
GP21 10 21 20 62
GP/M21 1 21 20 62
GP45 10 45 42 63
GP/M45 0.5 45 42 63
GP65 10 65 48 64
GP/M65 0.5 65 48 64
GP100 10 100 98 70
GP/M100 0.5 100 98 70
GP160 5 160 138 67
GP/M160 0.1 160 138 67
GP308 10 300 200 70
GP/M308 0.5 300 200 70
GP100E 5 100 80 66
GP/M100E 0.1 100 80 66
GP300E 5 300 200 70
GP/M300E 0.1 300 200 70
پمپ خلا گیو GPK-GPK/M روغنی

 

لیست قیمت پمپ وکیوم روغنی GEV

با عرض پوزش کلیه قیمت ها تغییر کرده است، لطفا جهت استعلام  قیمت خرید با واحد فروش تماس حاصل نمایید.

تاریخ بروزرسانی: ۱۴۰۱/۰۵/۱۵

قیمت پمپ خلاء رینگ روغن گیو
ردیف مدل قیمت به تومان
۱ قیمت پمپ وکیوم گیو روغنی GP/M4.5 تماس بگیرید
۲ قیمت پمپ وکیوم گیو روغنی GP11 ۲۲,۷۵۰,۰۰۰
۳ قیمت پمپ وکیوم گیو روغنی GP/M11 ۲۴,۵۰۰,۰۰۰
۴ قیمت پمپ وکیوم گیو روغنی GP21 ۲۴,۲۵۰,۰۰۰
۵ قیمت پمپ وکیوم گیو روغنی GP/M21 ۲۶,۰۰۰,۰۰۰
۶ قیمت پمپ وکیوم گیو روغنی GP 45E ۵۲,۱۰۰,۰۰۰
۷ قیمت پمپ وکیوم گیو روغنی GP/M 45E ۵۴,۲۰۰,۰۰۰
۸ قیمت پمپ وکیوم گیو روغنی GP 65E ۵۷,۵۰۰,۰۰۰
۹ قیمت پمپ وکیوم گیو روغنی GP/M 65E ۵۹,۷۰۰,۰۰۰
۱۰ قیمت پمپ وکیوم رینگ روغن گیو GP100 تماس بگیرید
۱۱ قیمت پمپ وکیوم رینگ روغن گیو GP/M100 تماس بگیرید
۱۲ قیمت پمپ وکیوم رینگ روغن گیو GP160 ۱۰۷,۵۵۰,۰۰۰
۱۳ قیمت پمپ وکیوم رینگ روغن گیو GP/M160 تماس بگیرید
۱۴ قیمت پمپ وکیوم رینگ روغن گیو GP308 ۱۲۳,۷۰۰,۰۰۰
۱۵ پمپ وکیوم رینگ روغن GEV GP/M308 ۱۳۷,۷۰۰,۰۰۰
۱۶ پمپ وکیوم رینگ روغن GEV GP100E ۶۸,۹۵۰,۰۰۰
۱۷ پمپ خلاء رینگ روغن GEV GP/M100E ۷۶,۷۰۰,۰۰۰
۱۸ پمپ خلاء رینگ روغن GEV GP300E ۱۵۷,۱۰۰,۰۰۰
۱۹ پمپ خلاء رینگ روغن GEV GP/M300E ۱۷۲,۳۵۰,۰۰۰
۲۰ پمپ خلاء رینگ روغن GP/M21 K تماس بگیرید
۲۱ پمپ خلاء روغن در گردشGEV GP45K تماس بگیرید
۲۲ پمپ خلاء روغن در گردش GEV GP/M45K تماس بگیرید
۲۳ پمپ خلاء روغن در گردش GEV GP65K تماس بگیرید
۲۴ پمپ خلاء روغن در گردشGEV GP/M65K تماس بگیرید
۲۵ پمپ خلاء روغن در گردش GEV GP100K ۶۷,۸۵۰,۰۰۰
۲۶ پمپ خلاء روغن در گردش GEV GP/M100K ۷۲,۲۵۰,۰۰۰
۲۷ پمپ خلاء روغن در گردش GEV GP210K ۱۲۶,۴۰۰,۰۰۰
۲۸ پمپ خلاء روغن در گردش GEV GP/M210K ۱۲۸,۶۵۰,۰۰۰
۲۹ پمپ خلاء روغن در گردش GEV GP/M308 K

 

روش تست پمپ خلاء

روش تست پمپ خلاء

Air Squared

از تجهیزات کالیبره شده با NIST برای تمام روش های آزمایش استفاده می کند. برای آزمایش حلقه باز (هوا)، میز آزمایش همانطور که در شکل ۱ نشان داده شده است مونتاژ می شود. فلش ها نشان دهنده جریان گاز از طریق سیستم است که به ورودی پمپ ختم می شود. برای آزمایش حلقه بسته با گازهای غیر از هوا.

اندازه گیری ها

اندازه‌گیری‌های استاندارد ثبت‌شده عبارتند از: تاریخ، زمان، سرعت موتور، فشار ورودی (خلاء)، دمای ورودی، فشار محیط، دمای محیط، سرعت جریان (بالا دست شیر ​​- به شماتیک)، ولتاژ و جریان.

جریان

Air Squared جریان حجم ورودی را در شرایط محیطی استاندارد NIST منتشر می کند. اگرچه بین تولیدکنندگان پمپ خلاء اختلاف وجود دارد، اکثر آنها جریان حجم ورودی را در شرایط محیطی استاندارد منتشر می کنند، برخلاف شرایط فشار کاهش یافته (خلاء). شرایط فشار محیط ثابت است، در حالی که شرایط فشار خلاء، چگالی سیال را با تغییر فشار تغییر می‌دهد.

Air Squared جریان پمپ خلاء را بر حسب لیتر در دقیقه (lpm) یا فوت مکعب در دقیقه (cfm) منتشر می کند. صنعت همچنین به لیتر در دقیقه استاندارد (slpm) یا فوت مکعب استاندارد در دقیقه (scfm) اشاره می کند. این بدان معناست که نرخ جریان برای دما و فشار استاندارد NIST (STP) – 101.325 کیلو پاسکال و ۲۹۳٫۱۵ کلوین اصلاح می شود. معادله تصحیح در شکل ۲ نشان داده شده است.

Air Squared نرخ جریان حجمی گزارش شده در شرایط استاندارد (slpm یا scfm) را یک نرخ جریان جرمی در نظر می گیرد. از نظر فنی، یک نرخ جریان استاندارد (slpm یا scfm) یک نرخ جریان حجمی (lpm یا cfm) است، البته یک نرخ جریان به STP اصلاح شده است. با این حال، در STP، چگالی سیال مشخص است، بنابراین نرخ جریان جرمی به راحتی محاسبه می شود. بنابراین، نرخ جریان حجمی استاندارد و نرخ جریان جرمی به جای هم استفاده می‌شوند و معنی آن هنوز قابل درک است. با توجه به واحدها، حجم در زمان همیشه یک نرخ جریان حجمی و جرم در زمان همیشه یک نرخ جریان جرمی است، اما حجم استاندارد در هر زمان را می توان به عنوان جریان حجمی در STP یا جریان جرمی (چگالی در STP شناخته می شود) ارجاع داد.

Air Squared جریان را با استفاده از دبی سنج جرم اندازه گیری می کند. یک دبی سنج جرمی نسبت به یک روتامتر برتری دارد، زیرا یک روتامتر معمولاً برای یک شرایط خاص (عمدتا STP) کالیبره می شود و هر انحراف قابل توجهی از آن شرایط دقت را تا حد زیادی کاهش می دهد. فشار محیط در Broomfield، CO بسیار کمتر از فشار محیط استاندارد است، بنابراین یک روتامتر کالیبره شده به STP بی اثر است.

به طور کلی یک افت فشار در سراسر دبی سنج وجود دارد، بنابراین در بالادست شیر ​​کنترل فشار قرار می گیرد. نرخ جریان در هر مکانی در سیستم را می توان با استفاده از معادله شکل ۳ پیدا کرد.

مصرف برق

مصرف برق موتور با استفاده از مولتی متر (ولتاژ) و آمپر متر (جریان) تا حد امکان به موتور اندازه گیری می شود. در موتورهای DC بدون جاروبک (BLDC)، توان به بهترین وجه در سرنخ‌های موتور مناسب بین کنترل‌کننده و موتور اندازه‌گیری می‌شود.

سرعت

سرعت یا به صورت دستی با استفاده از یک سرعت سنج مستقیماً روی شفت موتور یا یک یاتاقان موجود یا به صورت الکترونیکی با استفاده از یک RPM سنج که پالس های موتور را شمارش می کند اندازه گیری می شود.

درجه حرارت

دمای گاز با استفاده از ترموکوپل سیال اندازه گیری می شود. دمای سطح با استفاده از یک دماسنج لیزری در قسمت جلویی پمپ خلاء، تا حد امکان نزدیک به درگاه تخلیه (محل حداکثر دما) اندازه گیری می شود.

عمل

فشرده‌سازی (از جمله پمپ خلاء – فشرده‌سازی شرایط خلاء به فشار محیط) یک فرآیند گرمازا است، با گرمای اضافی که با استفاده از فن خنک‌کننده (یا خنک‌کننده مایع) برای اجبار همرفت مدیریت می‌شود. Air Squared همیشه استفاده از خنک کننده اضافی را در صورت وجود توصیه می کند.

نقاط داده تنها پس از رسیدن کمپرسور به دمای حالت پایدار اندازه گیری و ثبت می شوند. دمای حالت پایدار به محیط محلی بستگی دارد، بنابراین حالت پایدار برای استفاده از فن خنک کننده استاندارد و شرایط محیطی در Broomfield، CO در زمان آزمایش فرض می شود. دمای حالت پایدار با اندازه‌گیری دمای سطح پمپ خلاء، در همان مکان، در فواصل متناوب تا زمانی که ثابت شود، تأیید می‌شود.

ارتفاع

Air Squared در برومفیلد، CO – 1640 متر (۵۳۸۰ فوت) بالاتر از سطح دریا واقع شده است. فشار اتمسفر در این ارتفاع تقریباً ۰٫۸۳۵ بار (۱۲٫۱ psia) است. تمام پمپ های خلاء هوا Air Squared در این ارتفاع آزمایش می شوند، بنابراین اختلاف فشار اتمسفر بین Broomfield، CO و سطح دریا باید در نظر گرفته شود.

برای پمپ‌های خلاء با سرعت معین، چگالی هوای محیط کمتر در برومفیلد، CO می‌تواند منجر به مصرف انرژی کمتر و سرعت جریان کمتری نسبت به آزمایش در سطح دریا شود تا به فشار مطلق یکسان، اما مصرف انرژی بیشتر و جریان بالاتر برسد. سرعت، نسبت به آزمایش در سطح دریا، برای رسیدن به فشار سنج مشابه.

پمپ روتس بوستر وکیوم

پمپ روتس بوستر وکیوم

بوستر پمپ های ROOTS معمولاً در ترکیب با یک پمپ خلاء خشن مانند OLVP یا LRVP برای افزایش ظرفیت پمپاژ و فشار خروجی نهایی پمپ خلاء خشن استفاده می شوند. این بوستر پمپ ها راندمان و کارایی کلی پمپ خلاء را افزایش می دهند. توشنیوال تقویت کننده های ROOTS وارداتی و باکیفیت را به همراه پمپ های خلاء خشن خود در قالب سیستم های وکیوم ROOTS عرضه می کند. تمام تقویت کننده های ROOTS که توشنیوال در هند با آنها سروکار دارد، دارای متالورژی برتر هستند. این نقش مهمی در تضمین عملکرد ثابت پمپ در طول عمر محصول به میزان قابل توجهی ایفا می کند.

امکانات این نوع از پمپ های وکیوم روتس:

 • محدوده ظرفیت تقویت کننده: ۲۰۰ متر مکعب در ساعت تا ۲۸۸۰ متر مکعب در ساعت
 • فاصله بسیار کم بین لوب ها و محفظه عملکرد بهتر را تضمین می کند
 • متالورژی بهتر انبساط ناچیز تحت گرما را تضمین می کند
 • طراحی منحصر به فرد و ساختار ناهموار اطمینان بالایی را تضمین می کند
 • عمر پمپ به طور قابل توجهی بالاتر است
 • عملکرد ثابت در طول عمر پمپ
 • گزینه اتوماسیون با سوئیچ فشار و مجرای بای پس برای عملکرد بهینه
 • مواد با کیفیت بالا برای آب بندی و الاستومر استفاده می شود

کاربرد:

ROOTS را می توان در ترکیب با هر پمپ زبر مانند پمپ روغن بند، پمپ خلاء روغن کاری شده، پمپ خلاء حلقه مایع یا پمپ پیستونی برای افزایش ظرفیت کلی پمپاژ و فشار نهایی استفاده کرد.

به طور کلی پمپ های وکیوم روتس بوستر یا تقویت کننده ریشه:

در مورد پمپ های تقویت کننده Roots فشرده سازی کمتر و بدون روغن، دو لوب متقارن در محفظه کار می چرخند. در ترکیب با یک پمپ جابجایی (مثلاً پمپ پره ای دوار)، دمنده های Roots اغلب در ایستگاه های پمپاژ به منظور دستیابی به جریان با حجم بسیار بالا با خلاء نهایی بالا استفاده می شوند.

نمونه ای از این پمپ ها Aerzen Roots:

پمپ‌های ریشه Aerzen که از محفظه‌های چدنی و صفحات انتهایی به‌علاوه روتورها و شفت‌های چدن انعطاف‌پذیر، با حلقه‌های فلوئوروکربن برای همه اتصالات و آب‌بندها ساخته شده‌اند، به‌ویژه به راحتی قابل سرویس هستند. آنها دستگاه های عالی برای جابجایی مقادیر بسیار زیاد گاز و تکمیل پمپاژ پره های دوار، پیستون دوار، حلقه مایع و پمپ های فشرده سازی خشک هستند. هنگامی که فشرده سازی به حداکثر دلتا P نشان داده شده در نمودار محدود می شود، آنها به راحتی می توانند مستقیماً به فشار اتمسفر تخلیه شوند.

ویژگی Aerzen Roots:

 • حلقه های O در شیارهای ماشین کاری شده برای به حداقل رساندن نشتی
 • فلنج های ورودی و خروجی ANSI رو به تخت برای امکان آب بندی با فلنج های جفت شیاردار اورینگ یا واشرهای تخت
 • مهر و موم شفت هزارتویی با نشت گاز کم و عمر طولانی
 • تاسیسات تصفیه گاز مهر و موم شده که حداقل آلودگی فرآیند را در کاربردهای حیاتی تضمین می کند
 • آستین های مهر و موم شفت سخت شده و زمینی که حداکثر عمر را از آب بندی پمپ به اتمسفر تضمین می کند.
 • یاتاقان ها برای عمر مفید ۴۰۰۰۰ ساعت طراحی شده اند
 • روتورهای جامد و محورهای آهنگری یکپارچه برای اطمینان از حداکثر تمیزی و تضمین موقعیت مناسب لوب
 • چرخ دنده های مخروطی که با گذشت زمان تغییر مکان نمی دهند و زمان بندی مطمئن روتور را تضمین می کنند.
 • سرعت عملیاتی روتور ۳۶۰۰ دور در دقیقه
 • گزینه درایو فرکانس متغیر
 • یک درایو فرکانس متغیر اختیاری (VFD) به شما امکان می دهد پمپ را از فشار اتمسفر تا فشار کاری خود به طور مداوم اجرا کنید. VFD الزامات شیر ​​بای پس، سوئیچ سنجش فشار و
 • کنترل کننده را حذف می کند و در عین حال باعث افزایش سرعت پمپاژ در محدوده فشار کاری شما می شود. کنترلر ناهموار، همراه با طراحی پمپ صنعتی، حداکثر کارایی و حداقل هزینه
 • را حتی در سخت ترین کاربردها تضمین می کند.

پمپ های کلاسیک روتس :

پمپ‌های روت کلاسیک مجهز به موتورهای ساده فلنجی یا یکپارچه هستند که مستقیماً با ولتاژ برق تغذیه می‌شوند و با سرعت ثابت کار می‌کنند. از آنجایی که بار موتور با افزایش فشار مکش افزایش می‌یابد، این پمپ‌های Roots ممکن است فقط زیر یک فشار معین قطع شوند. بنابراین، این نوع فقط برای سیکل های پمپاژ بسیار طولانی یا برای عملکرد ثابت در فشار کم مناسب است.

برای پمپاژ سریع و چرخه ای، روشن و خاموش کردن مداوم مرحله Roots عملی نیست. برای محافظت مطمئن از پمپ Roots همیشه به یک فشارسنج نظارت بر نقطه قطع پمپ نیاز است.

چندین اصل برای آب بندی محور محرک تحت خلاء در برابر فشار اتمسفر وجود دارد. با سه سری مختلف WA، WS و WH Leybold راه حل های مناسبی را برای نیازهای مختلف در اینجا ارائه می دهد.

سری RUVAC WA

مخفف WA مخفف Roots pumps with flange mounted motor است. در پمپ های WA شفت محرک از طریق مهر و موم شفت به بیرون تغذیه می شود. این به موتورهای استاندارد ساده و مقرون به صرفه اجازه می دهد تا روی فلنج نصب شوند. با توجه به این طراحی، درایو ترن پمپ WA کمی بلندتر است. با این حال، عیب اصلی این است که این پمپ ها کاملاً هرمتیک آب بندی نمی شوند.

در صورتی که در کاربرد مستلزم این باشد که محیط پمپ شده تحت هیچ شرایطی در محیط تخلیه نشود، باید از پمپ سری WS یا WH استفاده شود. علاوه بر این، آب بندی شفت با حلقه های آب بندی و مخزن روغن نشان دهنده هزینه نگهداری اضافی است.

سری RUVAC WS

مخفف WS مخفف Roots pumps with canned motor است. در پمپ های WS، روتور موتور و استاتور توسط یک کارتریج جدار نازک از هم جدا می شوند. بنابراین، آب بندی کاملاً هرمتیک تضمین شده است و پمپاژ محیط های تهاجمی یا سمی امکان پذیر است. موتورهای سری WS به دو صورت آب خنک و هوا خنک در دسترس هستند. در مقایسه با سری WA، حلقه‌های آب‌بندی شفت حذف شده‌اند که نگهداری پمپ WS را آسان‌تر می‌کند.

سری RUVAC WH

مخفف WH مخفف Roots pumps with hermetically sealed motor است. پمپ های WH مانند پمپ های سری WS هوابند بوده و برای پمپاژ گازهای سمی مناسب هستند که نباید در محیط تخلیه شوند. برخلاف موتور پمپ های کنسرو شده، پمپ های WH دارای یک کپسوله پلاستیکی از کل استاتور موتور هستند که آن را از روتور موتور در حال کار در خلاء جدا می کند. با حذف قوطی فلزی و اعمال شکاف های کوچکتر، این فناوری بازده بالاتری را به دست می آورد. پمپ های سری WH دارای خنک کننده آب یکپارچه هستند و کارایی خاصی دارند.

پمپ های روتس با مبدل فرکانس

یک راه حل زیبا و بسیار کارآمد برای محافظت از پمپ های Roots در برابر اضافه بار استفاده از مبدل های فرکانس است. این مبدل‌ها سرعت موتور پمپ را با بار تطبیق می‌دهند و عملکرد ایمن را در همه محدوده‌های کاری امکان‌پذیر می‌سازند. در فشار بالا، پمپ آهسته‌تر می‌چرخد و تا رسیدن به حداکثر سرعت، به سمت فشارهای پایین‌تر شتاب می‌گیرد. علاوه بر این، تمام پمپ‌های Leybold Roots با استفاده از کنترل‌کننده‌های فرکانس نیز می‌توانند با سرعت‌های بالاتری نسبت به نسخه Direct-Online مربوطه کار کنند. این اجازه می دهد تا سرعت پمپاژ قابل دستیابی را در ناحیه فشار پایین به میزان قابل توجهی افزایش دهید. پمپ های Leybold Roots با مبدل های فرکانس یکپارچه در دسترس هستند و همچنین می توانند با مبدل های خارجی کار کنند.

پمپ های روتس با خط بای پس

راه دیگر برای نگه داشتن اختلاف فشار در پمپ Roots زیر مقدار بحرانی Δpmax این است که مقداری از گاز پمپ شده را به ناحیه مکش پمپ ریشه بازگردانید. این کار با استفاده از یک خط داخلی، به اصطلاح بای پس که توسط یک شیر اختلاف فشار کنترل می شود، انجام می شود. جریان برگشتی حاصل جریان گاز تحویلی موثر و در نتیجه اختلاف فشار در پمپ را کاهش می دهد. بنابراین، پمپ ریشه را می توان از قبل در فشار اتمسفر روشن کرد و نظارت بر فشار ورودی اضافی لازم نیست. مزیت خط بای پس نسبت به مبدل های فرکانس واکنش بسیار سریع شیرها و توانایی حفظ سرعت چرخش پمپ است. در سیکل های پمپاژ بسیار کوتاه، پمپ با خط بای پس می تواند به مزیت سرعت تعیین کننده دست یابد. به هر حال، تحت شرایط خاصی ترکیب مبدل فرکانس و خط بای پس نیز ممکن است برای به دست آوردن عملکرد پمپ پایین بهینه منطقی باشد. انواع پمپ با خط بای پس یکپارچه برای هر یک از سری های WA، WS و WH موجود است. این پمپ ها با علامت های اختصاری WAU، WSU یا WHU مشخص می شوند.

شرکت های معتبر در صنعت روتس بوستر وکیوم:
 • Leybold
 • Edwards
 • Piffifer
این مطلب تکمیل کننده دیگر مطلب این سایت درباره روتس بوستر می باشد با دیگر محصولات ما همراه باشید:
مختصر کاتالوگ پمپ وکیوم روتس بوستر از شرکت لیبولد برای مشاهده روی متن زیر کلیک فرمایید:

 

 CP_030_RUVAC_EN

真空泵 |真空泵的種類|真空泵價格

真空泵 |真空泵的種類|真空泵價格

 

聯繫我們查詢真空泵的價格表和價格

真空泵 |真空泵的種類|真空泵價格

پکیج وکیوم آبی

۶۶۷۹۱۷۷۵- (۲۱) ۹۸+
۶۶۷۹۱۷۷۶- (۲۱) ۹۸+
手機:۶۶۱۸۶۷۹- (۹۱۰) ۹۸+

真空泵或真空泵是一種用來產生真空的裝置,用於抽吸氣體。真空泵分為水和油兩大類。產生的低;出口在另一側。)是分開的。本產品的設計需要足夠的經驗和使用優質零件。真空泵的價格是根據類型和功能確定的,無論是新的還是二手的。價格聯繫。
Liánxì wǒmen cháxún zhēnkōngbèng de jiàgé biǎo hé jiàgé.

真空泵或真空泵:
真空泵
循環水(藍環)油性、乾性、動力性

水真空泵多用於重工業,利用水進行冷卻。油泵真空也用於中等工業,使用油冷卻。乾式真空泵也用於輕工業,它的進氣負責冷卻。在更詳細的情況下,我們可以命名旋轉泵、皮帶泵、隔膜泵、噴射泵、離子泵、活塞泵、渦旋泵、托盤泵、滾筒旋轉泵、擴散泵等。
Zhēnkōngbèng huò zhēnkōngbèng:
Zhēnkōngbèng
xúnhuán shuǐ (lán huán) yóuxìng, qiánxìng, dònglì xìng

shuǐ zhēnkōngbèng duōyòng yú zhònggōngyè, lìyòng shuǐ jìnxíng lěngquè. Yóubèng zhēnkōng yě yòng yú zhōngděng gōngyè, shǐyòng yóu lěngquè. Qiánshì zhēnkōngbèng yě yòng yú qīnggōngyè, tā de jìn qì fùzé lěngquè. Zài gèng xiángxì de qíngkuàng xià, wǒmen kěyǐ mìngmíng xuánzhuǎn bèng, pídài bèng, gémó bèng, pēnshè bèng, lízǐ bèng, huósāi bèng, wō xuán bèng, tuōpán bèng, gǔntǒng xuánzhuǎn bèng, kuòsàn bèng děng.
真空技術:
所有過程和物理測量均在低於正常壓力的大氣壓力條件下進行。由於以下原因之一,過程或物理測量通常在真空中進行:

(۱)去除工藝過程中能引起物理或化學反應的大氣成分(如鈦等活性金屬的真空熔煉);
Zhēnkōng jìshù:
Suǒyǒu guòchéng hé wùlǐ cèliáng jūn zài dī yú zhèngcháng yālì de dàqìyā lì tiáojiàn xià jìnxíng. Yóuyú yǐxià yuányīn zhī yī, guòchéng huò wùlǐ cèliáng tōngcháng zài zhēnkōng zhōng jìnxíng:

(۱) Qùchú gōngyì guòchéng zhōng néng yǐnqǐ wùlǐ huò huàxué fǎnyìng de dàqì chéngfèn (rú tài děng huóxìng jīnshǔ de zhēnkōng róngliàn);
۲) 擾亂正常室內條件下存在的平衡狀態,例如去除從大量材料中逸出的阻塞氣體或溶液或液體(例如,脫氣油、除霜)或從表面排出氣體(例如,清潔微波管)和生產過程中的直線加速器)。
(۲) Rǎoluàn zhèngcháng shìnèi tiáojiàn xià cúnzài de pínghéng zhuàngtài, lìrú qùchú cóng dàliàng cáiliào zhōng yì chū de zǔsè qìtǐ huò róngyè huò yètǐ (lìrú, tuō qì yóu, chú shuāng) huò cóng biǎomiàn páichū qìtǐ (lìrú, qīngjié wéibō guǎn) hé shēngchǎn guòchéng zhōng de zhíxiàn jiāsùqì).
(۳) 增加一個粒子在與另一個粒子碰撞之前必須行進的距離,從而幫助粒子在源和目標之間沒有碰撞的情況下移動(例如用於真空鍍膜、粒子加速器、電子管電視圖像);
(۳) Zēngjiā yīgè lìzǐ zài yǔ lìng yīgè lìzǐ pèngzhuàng zhīqián bìxū xíngjìn de jùlí, cóng’ér bāngzhù lìzǐ zài yuán hé mùbiāo zhī jiān méiyǒu pèngzhuàng de qíngkuàng xià yídòng (lìrú yòng yú zhēnkōng dùmó, lìzǐ jiāsùqì, diànzǐguǎn diànshì tú xiàng);
۴) 減少每秒分子效應的數量,從而減少真空中製備的表面受到污染的可能性(在清潔表面研究中很有用)。
對於每個真空過程,可以為最大允許壓力定義一個限制參數。這可以是每單位體積的分子數(原因 ۱ 和 ۲)、平均自由程(原因 ۳)或形成單層所需的時間(原因 ۴)。
۴) Jiǎnshǎo měi miǎo fēnzǐ xiàoyìng de shùliàng, cóng’ér jiǎnshǎo zhēnkōng zhōng zhìbèi de biǎomiàn shòudào wūrǎn de kěnéng xìng (zài qīngjié biǎomiàn yánjiū zhōng hěn yǒuyòng).
Duìyú měi gè zhēnkōng guòchéng, kěyǐ wéi zuìdà yǔnxǔ yālì dìngyì yīgè xiànzhì cānshù. Zhè kěyǐ shì měi dānwèi tǐjī de fēnzǐ shù (yuányīn 1 hé ۲), píngjūn zìyóu chéng (yuányīn 3) huò xíngchéng dān céng suǒ xū de shíjiān (yuányīn 4).
在室溫和自然大氣壓下,۱ 立方英尺(۰٫۰۳ 立方米)的空氣包含大約 ۱۰۲۳,۷۷ 個分子,它們以大約 ۱۰۰۰ 英里/小時(۱۶۰۰ 公里/小時)的速度沿隨機方向行進。牆壁的匯率是每平方英寸牆壁表面 ۷ ۱۴٫۷。這種大氣壓可以用多種單位表示,但直到最近,它通常以汞柱的重量、截面積和 ۷۶۰ 毫米的高度來表示。
Zài shì wēnhé zìrán dàqìyā xià,۱ lìfāng yīngchǐ (۰٫۰۳ Lìfāng mǐ) de kōngqì bāohán dàyuē ۱۰۲۳,۷۷ gè fēnzǐ, tāmen yǐ dàyuē ۱۰۰۰ yīnglǐ/xiǎoshí (۱۶۰۰ gōnglǐ/xiǎoshí) de sùdù yán suíjī fāngxiàng xíngjìn. Qiángbì de huìlǜ shì měi píngfāng yīngcùn qiángbì biǎomiàn 7 14.7. Zhè zhǒng dàqìyā kěyǐ yòng duōzhǒng dānwèi biǎoshì, dàn zhídào zuìjìn, tā tōngcháng yǐ gǒng zhù de zhòngliàng, jié miànjī hé ۷۶۰ háomǐ de gāodù lái biǎoshì.因此,標準大氣等效於 ۷۶۰ 毫米汞柱,但假定術語 torr 以避免均衡看似不同的單位的異常。一個標準大氣壓 = ۷۶۰ 托(۱ 托 = ۱ 毫米汞柱)。 ۱۹۷۱ 年,該術語被定義為每平方米牛頓 (N / m2) 的 SI 單位所取代,稱為帕斯卡(一帕斯卡 = ۷٫۵ ۷٫ ۱۰-۳ 托)。
Yīncǐ, biāozhǔn dàqì děng xiào yú ۷۶۰ háomǐ gǒng zhù, dàn jiǎdìng shùyǔ torr yǐ bìmiǎn jūnhéng kàn shì bùtóng de dānwèi de yìcháng. Yīgè biāozhǔn dàqìyā = ۷۶۰ tuō (۱ tuō = ۱ háomǐ gǒng zhù). ۱۹۷۱ Nián, gāi shùyǔ bèi dìngyì wèi měi píngfāng mǐ niúdùn (N/ m2) de SI dānwèi suǒ qǔdài, chēng wèi pàsīkǎ (yī pàsīkǎ = ۷٫۵ ۷٫ ۱۰-۳ Tuō).
真空技術在工業中的第一次主要應用發生在 ۱۹۰۰ 年左右的燈泡生產中。其他需要真空才能工作的設備,例如不同類型的電子管。此外,還發現一些過程是在真空中進行的,或者取得了非凡的結果,或者在正常天氣條件下是無法實現的。此類改進包括“開花”鏡片表面以增加透光率、為血庫製備血漿以及生產鈦等活性金屬。 ۱۹۵۰ 年代核電的出現為大型真空設備的發展提供了動力。越來越多的真空過程應用,如空間模擬和微電子,正在穩步被發現。
Zhēnkōng jìshù zài gōngyè zhōng de dì yī cì zhǔyào yìngyòng fāshēng zài 1900 nián zuǒyòu de dēngpào shēngchǎn zhōng. Qítā xūyào zhēnkōng cáinéng gōngzuò de shèbèi, lìrú bùtóng lèixíng de diànzǐguǎn. Cǐwài, hái fāxiàn yīxiē guòchéng shì zài zhēnkōng zhōng jìnxíng de, huòzhě qǔdéle fēifán de jiéguǒ, huòzhě zài zhèngcháng tiānqì tiáojiàn xià shì wúfǎ shíxiàn de. Cǐ lèi gǎijìn bāokuò “kāihuā” jìngpiàn biǎomiàn yǐ zēngjiā tòu guāng lǜ, wèi xuèkù zhìbèi xiějiāng yǐjí shēngchǎn tài děng huóxìng jīnshǔ. ۱۹۵۰ Niándài hédiàn de chūxiàn wéi dàxíng zhēnkōng shèbèi de fāzhǎn tígōngle dònglì. Yuè lái yuè duō de zhēnkōng guòchéng yìngyòng, rú kōngjiān mónǐ hé wéi diànzǐ, zhèngzài wěnbù pī fà xiàn.
已經開發了各種類型的設備用於真空的產生、維護和測量。下面描述了一些重要的類型。

真空泵的種類
在劃分了主要類別之後,我們將處理每個類別的子集:第一類的子集是:

一步藍真空
二級藍色真空
液環氣體壓縮機

第二類子集是:

一步油真空
兩級油真空

第三類子集是:

旋轉式
隔膜
活塞
助推器
👏👏👏
側通道
擰緊
滾動
Yǐjīng kāifāle gèzhǒnglèixíng de shèbèi yòng yú zhēnkōng de chǎnshēng, wéihù hé cèliáng. Xiàmiàn miáoshùle yīxiē zhòngyào de lèixíng.

Zhēnkōngbèng de zhǒng lèi
zài huàfēnle zhǔyào lèibié zhīhòu, wǒmen jiāng chǔlǐ měi gè lèibié de zǐ jí: Dì yī lèi de zǐ jí shì:

Yībù lán zhēnkōng
èr jí lán sè zhēnkōng
yè huán qìtǐ yāsuō jī

dì èr lèi zǐ jí shì:

Yībù yóu zhēnkōng
liǎng jí yóu zhēnkōng

dì sān lèi zǐ jí shì:

Xuánzhuǎn shì
gémó
huósāi
zhù tuī qì
👏👏👏
cè tōngdào
níngjǐn
gǔndòng

第四類的子類是:

噴射器
擴散
分子渦輪
離子泵
旋轉葉片在泵中的工作原理: ۱٫ 膨脹階段(入口打開和低壓)(內毒素) ۲٫ 隔離(入口關閉)(分解) ۳٫ 高壓壓縮階段(壓縮) ۴٫ 外部變成氣體

一般來說,這些泵在健康、壓力、使用壽命、對流體和化學品的耐受性以及質量等因素方面存在差異。

閱讀這篇文章對你也很有用!潤滑脂和真空油
Dì sì lèi de zi lèi shì:

Pēnshè qì
kuòsàn
fēnzǐ wōlún
lízǐ bèng
xuánzhuǎn yèpiàn zài bèng zhōng de gōngzuò yuánlǐ: ۱٫ Péngzhàng jiēduàn (rùkǒu dǎkāi hé dīyā)(nèi dúsù) ۲٫ Gélí (rùkǒu guānbì)(fēnjiě) ۳٫ Gāoyā yāsuō jiēduàn (yāsuō) ۴٫ Wàibù biànchéng qìtǐ

yībān lái shuō, zhèxiē bèng zài jiànkāng, yālì, shǐyòng shòumìng, duì liútǐ hé huàxué pǐn de nài shòu xìng yǐjí zhìliàng děng yīnsù fāngmiàn cúnzài chāyì.

Yuèdú zhè piān wénzhāng duì nǐ yě hěn yǒuyòng! Rùnhuá zhī hé zhēnkōng yóu 真空泵的使用方法及安全:
這些組件很堅固並且有潛在危險。潛在風險包括:

受污染的泵油進入泵
意外接觸運動部件造成的損壞
接線故障引起的電擊
因過熱或其他缺陷引起的火災
由於通風不當而產生的有毒煙霧
安全應該始終是您的首要任務。關鍵的健康和安全考慮包括:
Zhēnkōngbèng de shǐyòng fāngfǎ jí ānquán:
Zhèxiē zǔjiàn hěn jiāngù bìngqiě yǒu qiánzài wéixiǎn. Qiánzài fēngxiǎn bāokuò:

Shòu wūrǎn de bèng yóu jìnrù bèng
yìwài jiēchù yùndòng bùjiàn zàochéng de sǔnhuài
jiēxiàn gùzhàng yǐnqǐ de diànjí
yīn guòrè huò qítā quēxiàn yǐnqǐ de huǒzāi
yóuyú tōngfēng bùdāng ér chǎnshēng de yǒudú yānwù
ānquán yīnggāi shǐzhōng shì nín de shǒuyào rènwù. Guānjiàn de jiànkāng hé ānquán kǎolǜ bāokuò:
術前了解自己
監控油位並準備好在必要時換油
正確丟棄任何油
切勿堵塞或堵塞排氣或泵出口
使用正確的 PPE
不要在密閉或不通風的區域操作泵
如果可能,請使用通風櫃
確保皮帶防護裝置就位
發生錯誤時,使用漏液盤防止漏液
確保管道與泵完全兼容並適合使用 – 必要時更換
檢查可燃材料的環境
檢查開關和電纜是否存在可能的故障
Shù qián liǎojiě zìjǐ
jiānkòng yóu wèi bìng zhǔnbèi hǎo zài bìyào shí huàn yóu
zhèngquè diūqì rènhé yóu
qiè wù dǔsè huò dǔsè pái qì huò bèng chūkǒu
shǐyòng zhèngquè de PPE
bùyào zài mìbì huò bù tōngfēng de qūyù cāozuò bèng
rúguǒ kěnéng, qǐng shǐyòng tōngfēng guì
quèbǎo pídài fánghù zhuāngzhì jiù wèi
fāshēng cuòwù shí, shǐyòng lòu yè pán fángzhǐ lòu yè
quèbǎo guǎndào yǔ bèng wánquán jiānróng bìng shìhé shǐyòng – bìyào shí gēnghuàn
jiǎnchá kěrán cáiliào de huánjìng
jiǎnchá kāiguān hé diànlǎn shìfǒu cúnzài kěnéng de gùzhàng
您還應該考慮實用技巧:

泵尺寸
該計劃旨在
泵型
實施要求
常見問題(泵的應用):
*) 水泵和油泵的基本部件是什麼?
此類真空泵的主要部件有密封碗、分離器過濾器、軸、機櫃、電動泵、轉子、泵體、軟管和……。
Nín hái yīnggāi kǎolǜ shíyòng jìqiǎo:

Bèng chǐcùn
gāi jìhuà zhǐ zài
bèng xíng
shíshī yāoqiú
chángjiàn wèntí (bèng de yìngyòng):
*) Shuǐbèng hé yóubèng de jīběn bùjiàn shì shénme?
Cǐ lèi zhēnkōngbèng de zhǔyào bùjiàn yǒu mìfēng wǎn, fēnlí qì guòlǜ qì, zhóu, jīguì, diàndòng bèng, zhuànzǐ, bèng tǐ, ruǎn guǎn hé…….
*) 藍色真空和油真空適用於哪些公司和組織?
這些類型的泵廣泛用於研究和實驗室公司、大型工廠和生產、軍事組織、醫院、大學。例如,在藥房和實驗室,在水泥、造紙、玻璃、木材工業、金屬廠、食品工業和……等工廠。

*) 水真空和油真空可以用在什麼地方或位置?
我們在我們的專家和專家顧問的指導下,根據從客戶那裡收到的信息來有效地設置或修改您的系統。

閱讀這篇文章對你也很有用!真空泵維修和備件
*) Lán sè zhēnkōng hé yóu zhēnkōng shìyòng yú nǎxiē gōngsī hé zǔzhī?
Zhèxiē lèixíng de bèng guǎngfàn yòng yú yánjiū hé shíyàn shì gōngsī, dàxíng gōngchǎng hé shēngchǎn, jūnshì zǔzhī, yīyuàn, dàxué. Lìrú, zài yàofáng hé shíyàn shì, zài shuǐní, zàozhǐ, bōlí, mùcái gōngyè, jīnshǔ chǎng, shípǐn gōngyè hé……děng gōngchǎng.

*) Shuǐ zhēnkōng hé yóu zhēnkōng kěyǐ yòng zài shénme dìfāng huò wèizhì?
Wǒmen zài wǒmen de zhuānjiā hé zhuānjiā gùwèn de zhǐdǎo xià, gēnjù cóng kèhù nàlǐ shōu dào de xìnxī lái yǒuxiào dì shèzhì huò xiūgǎi nín de xìtǒng.

Yuèdú zhè piān wénzhāng duì nǐ yě hěn yǒuyòng! Zhēnkōngbèng wéixiū hé bèi jiàn
*) 我們如何創造真空?
真空泵在上下兩個空間中產生不同水平的壓力。當這些區域相連時,空氣分子從高壓空間被吸入低壓空間,第一個空間是空的。換句話說,它創造了一個真空。

也可以使用根據投資原理運行的真空發生器產生真空。這是壓縮空氣通過一個危險室的地方,該室旨在將氣體或液體輸送出該區域。文丘里管或噴射流體發生器依靠壓縮空氣、氣體或液體流作為驅動流體在相關端口中抽吸或產生真空。
真空泵出現故障怎麼辦?
*) Wǒmen rúhé chuàngzào zhēnkōng?
Zhēnkōngbèng zài shàngxià liǎng gè kōngjiān zhōng chǎnshēng bùtóng shuǐpíng de yālì. Dāng zhèxiē qūyù xiānglián shí, kōngqì fēnzǐ cóng gāoyā kōngjiān bèi xīrù dīyā kōngjiān, dì yīgè kōngjiān shì kōng de. Huàn jù huàshuō, tā chuàngzàole yīgè zhēnkōng.

Yě kěyǐ shǐyòng gēnjù tóuzī yuánlǐ yùnxíng de zhēnkōng fāshēng qì chǎnshēng zhēnkōng. Zhè shì yāsuō kōngqì tōngguò yī gè wéixiǎn shì dì dìfāng, gāi shì zhǐ zài jiāng qìtǐ huò yètǐ shūsòng chū gāi qūyù. Wénqiū lǐ guǎn huò pēnshè liútǐ fāshēng qì yīkào yāsuō kōngqì, qìtǐ huò yètǐ liú zuòwéi qūdòng liútǐ zài xiāngguān duānkǒu zhōng chōu xī huò chǎnshēng zhēnkōng.
Zhēnkōngbèng chūxiàn gùzhàng zěnme bàn?
像所有機械設備一樣,真空泵偶爾會出現故障。可能是突然故障,例如某天水泵拒絕開啟,但由於內部問題隨著時間的推移而惡化,您更有可能經歷症狀的逐漸積累。

即將發生故障的常見跡象包括:

漏油
嘈雜的操作
抽煙
真空壓降
*) 什麼是真空裝置?
Xiàng suǒyǒu jīxiè shèbèi yīyàng, zhēnkōngbèng ǒu’ěr huì chūxiàn gùzhàng. Kěnéng shì túrán gùzhàng, lìrú mǒu tiān shuǐbèng jùjué kāiqǐ, dàn yóuyú nèibù wèntí suízhe shíjiān de tuīyí ér èhuà, nín gèng yǒu kěnéng jīnglì zhèngzhuàng de zhújiàn jīlěi.

Jíjiāng fāshēng gùzhàng de chángjiàn jīxiàng bāokuò:

Lòu yóu
cáozá de cāozuò
chōuyān
zhēnkōng yā jiàng
*) shénme shì zhēnkōng zhuāngzhì?
帕斯卡(Pa)是以法國物理學家布萊斯·帕斯卡命名的國際標準壓力單位。它有時用於測量真空,但更常見的單位是托,這個術語來自不同的物理學家——意大利人 Evangelista Torricelli。

Torr 相當於標準大氣壓的 ۱/۷۶۰。直到最近,還使用了不同的定義——相當於每壓力計毫米汞柱。

*) 真空泵和壓縮機有什麼區別?
Pàsīkǎ (Pa) shì yǐ fàguó wùlǐ xué jiā bù lái sī·pàsīkǎ mìngmíng de guójì biāozhǔn yālì dānwèi. Tā yǒu shí yòng yú cèliáng zhēnkōng, dàn gèng chángjiàn de dānwèi shì tuō, zhège shùyǔ láizì bùtóng de wùlǐ xué jiā——yìdàlì rén Evangelista Torricelli.

Torr xiāngdāng yú biāozhǔn dàqìyā de 1/760. Zhídào zuìjìn, hái shǐ yòng liǎo bùtóng de dìngyì——xiāngdāng yú měi yālì jì háomǐ gǒng zhù.

*) Zhēnkōngbèng hé yāsuō jī yǒu shé me qūbié?
這兩種設備有不同的目標。這些泵旨在通過高壓區和低壓區的組合產生真空。相比之下,壓縮機將空氣從周圍環境中抽出並用高壓壓縮。這為氣動工具和設備的最終放電節省了能源。

*) 真空泵的用途是什麼?
真空泵用於從密封體積中去除空氣或氣體分子,從而產生真空。例如,真空度可以通過特定壓力下的工藝氣體來控制。

*) 什麼是真空泵,它是如何工作的?
Zhè liǎng zhǒng shèbèi yǒu bùtóng de mùbiāo. Zhèxiē bèng zhǐ zài tōngguò gāoyā qū hé dīyā qū de zǔhé chǎnshēng zhēnkōng. Xiāng bǐ zhī xià, yāsuō jī jiāng kōngqì cóng zhōuwéi huánjìng zhōng chōuchū bìngyòng gāoyā yāsuō. Zhè wéi qìdòng gōngjù hé shèbèi de zuìzhōng fàngdiàn jiéshěngle néngyuán.

*) Zhēnkōngbèng de yòngtú shì shénme?
Zhēnkōngbèng yòng yú cóng mìfēng tǐjī zhōng qùchú kōngqì huò qìtǐ fēnzǐ, cóng’ér chǎnshēng zhēnkōng. Lìrú, zhēnkōng dù kěyǐ tōngguò tèdìng yālì xià de gōngyì qìtǐ lái kòngzhì.

*) Shénme shì zhēnkōngbèng, tā shì rúhé gōngzuò de?
真空泵基本上是通過改變高壓和低壓狀態將氣體分子從一個區域移動到另一個區域以產生真空。通過從真空空間去除分子,去除多餘的分子變得更加困難,從而增加了所需的真空功率。

*) 我應該在真空泵中尋找什麼?
還要考慮以下可能影響真空泵選擇的特性:

化學相容性。
抽速(體積流量)和所需壓力。
安裝泵。
泵維護。
費用
Zhēnkōngbèng jīběn shàng shì tōngguò gǎibiàn gāoyā hé dīyā zhuàngtài jiāng qìtǐ fēnzǐ cóng yīgè qūyù yídòng dào lìng yīgè qūyù yǐ chǎnshēng zhēnkōng. Tōngguò cóng zhēnkōng kōngjiān qùchú fēnzǐ, qùchú duōyú de fēnzǐ biàn dé gèngjiā kùnnán, cóng’ér zēngjiāle suǒ xū de zhēnkōng gōnglǜ.

*) Wǒ yīnggāi zài zhēnkōngbèng zhōng xúnzhǎo shénme?
Hái yào kǎolǜ yǐxià kěnéng yǐngxiǎng zhēnkōngbèng xuǎnzé de tèxìng:

Huàxué xiāng róng xìng.
Chōu sù (tǐjī liúliàng) hé suǒ xū yālì.
Ānzhuāng bèng.
Bèng wéihù.
Fèiyòng
*) 兩種常見的真空泵類型是什麼?
真空泵有兩大類:氣體輸送泵和捕集或抽吸泵

*) 真空的例子是什麼?
任何壓力低於大氣壓的區域都是真空。 … 真空吸塵器的吸力會產生真空。保溫瓶玻璃壁之間的保溫區是真空的。地球的熱層是真空。強低風暴壓力是局部真空。

*) 我們需要多少真空泵?
*) Liǎng zhǒng chángjiàn de zhēnkōngbèng lèixíng shì shénme?
Zhēnkōngbèng yǒu liǎng dàlèi: Qìtǐ shūsòng bèng hé bǔ jí huò chōu xī bèng

*) zhēnkōng de lìzi shì shénme?
Rènhé yālì dī yú dàqìyā de qūyù dōu shì zhēnkōng. … Zhēnkōng xīchénqì de xīlì huì chǎnshēng zhēnkōng. Bǎowēn píng bōlí bì zhī jiān de bǎowēn qū shì zhēnkōng de. Dìqiú de rè céng shì zhēnkōng. Qiáng dī fēngbào yālì shì júbù zhēnkōng.

*) Wǒmen xūyào duōshǎo zhēnkōngbèng?
決定空調製冷泵最實用的方法是得到您使用的噸位的平方根。 … ۱۶ 噸到 ۲۵ 噸(典型的住宅空調系統)需要 CFM 等級為 ۴ 到 ۵ 的泵。 ۱۶ 到 ۲۵ 噸(商業系統)需要 ۶ 到 ۸ CFM 的額定值。

*) 什麼是最好的真空泵?
德國 leybold – 德國博世 – 德國 CIHI – 意大利 Robuschi

shimatsu Japan – Woosung South Korea – Vacuum Pars – Asia Vacuum

*) 真空泵有哪些類型?
Juédìng kòngtiáo zhìlěng bèng zuì shíyòng de fāngfǎ shì dédào nín shǐyòng de dùnwèi de píngfānggēn. … 16 Dūn dào 25 dūn (diǎnxíng de zhùzhái kòngtiáo xìtǒng) xūyào CFM děngjí wèi 4 dào 5 de bèng. 16 Dào 25 dūn (shāngyè xìtǒng) xūyào 6 dào 8 CFM de é dìng zhí.

*) Shénme shì zuì hǎo de zhēnkōngbèng?
Déguó leybold – déguó bóshì – déguó CIHI – yìdàlì Robuschi

shimatsu Japan – Woosung South Korea – Vacuum Pars – Asia Vacuum

*) zhēnkōngbèng yǒu nǎxiē lèixíng?
這些真空範圍的不同類型的泵可分為初級(備用)泵、增壓泵和次級泵(高真空):真空壓力範圍、非常高和極高。真空泵主要有兩大類:氣體輸送泵和捕集泵

*) 為什麼真空泵需要油?
真空泵油在真空泵的運行中是必不可少的。這台機器潤滑泵,同時從排放的系統中收集污染物和水分。 … 這些使用的油必須是純添加劑(抗氧化、抗泡或抗腐蝕添加劑除外)

*) 真空泵是如何分類的?
Zhèxiē zhēnkōng fànwéi de bùtóng lèixíng de bèng kě fēn wéi chūjí (bèiyòng) bèng, zēng yā bèng hé cì jí bèng (gāo zhēnkōng): Zhēnkōng yālì fànwéi, fēicháng gāo hè jí gāo. Zhēnkōngbèng zhǔyào yǒu liǎng dàlèi: Qìtǐ shūsòng bèng hé bǔ jí bèng

*) wèishéme zhēnkōngbèng xūyào yóu?
Zhēnkōngbèng yóu zài zhēnkōngbèng de yùnxíng zhōng shì bì bùkě shǎo de. Zhè tái jīqì rùnhuá bèng, tóngshí cóng páifàng de xìtǒng zhōng shōují wūrǎn wù hé shuǐfèn. … Zhèxiē shǐyòng de yóu bìxū shì chún tiānjiājì (kàng yǎnghuà, kàng pào huò kàng fǔshí tiānjiājì chúwài)

*) zhēnkōngbèng shì rúhé fēnlèi de?
真空泵分為氣體輸送泵和氣體連接泵或接收泵。 … 輸氣泵,也稱為輸氣泵,分為正排量泵或動力真空泵。

*) 真空泵位於何處?
大多數真空泵位於發動機的左側或右側,在柴油車中通常更靠近主制動缸。真空泵由於頻繁使用,需要油來保持適當的潤滑和降低內部溫度。

*) 如何在離心泵中產生真空?
Zhēnkōngbèng fēn wéi qìtǐ shūsòng bèng hé qìtǐ liánjiē bèng huò jiēshōu bèng. … Shū qì bèng, yě chēng wèi shū qì bèng, fēn wéi zhèng pái liàng bèng huò dònglì zhēnkōngbèng.

*) Zhēnkōngbèng wèiyú hé chù?
Dà duōshù zhēnkōngbèng wèiyú fādòngjī de zuǒcè huò yòucè, zài cháiyóu chē zhōng tōngcháng gèng kàojìn zhǔ zhìdòng gāng. Zhēnkōngbèng yóuyú pínfán shǐyòng, xūyào yóu lái bǎochí shìdàng de rùnhuá hé jiàngdī nèibù wēndù.

*) Rúhé zài líxīn bèng zhōng chǎnshēng zhēnkōng?
離心泵使用離心力移動液體以產生流體速度。流體通過吸嘴進入泵。葉輪葉片捕獲流體並沿切向和徑向旋轉,從排放側排出泵。

*) 如果真空泵中殘留臟油會怎樣?
受污染的油會堵塞油霧過濾器,增加泵內的工作壓力並最終使發動機過載(並且在嚴重污染的情況下可能會撕裂油過濾器)。用於復合材料行業的真空泵通過來自電機風扇的氣流冷卻

*) 為什麼真空泵會冒煙?
Líxīn bèng shǐyòng líxīnlì yídòng yètǐ yǐ chǎnshēng liútǐ sùdù. Liútǐ tōngguò xī zuǐ jìnrù bèng. Yèlún yèpiàn bǔhuò liútǐ bìng yán qiè xiàng hé jìng xiàng xuánzhuǎn, cóng páifàng cè páichū bèng.

*) Rúguǒ zhēnkōngbèng zhōng cánliú zàng yóu huì zěnyàng?
Shòu wūrǎn de yóu huì dǔsè yóu wù guòlǜ qì, zēngjiā bèng nèi de gōngzuò yālì bìng zuìzhōng shǐ fādòngjī guòzǎi (bìngqiě zài yánzhòng wūrǎn de qíngkuàng xià kěnéng huì sī liè yóu guòlǜ qì). Yòng yú fùhé cáiliào hángyè de zhēnkōngbèng tōngguò láizì diànjī fēngshàn de qìliú lěngquè

*) wèishéme zhēnkōngbèng huì mào yān?
他們不抽煙。這是一個機械蒸汽油泵。泵在抽水時有蒸汽進入腔室是正常的。因為由泵腔離開腔室的所有空氣都經過油箱中的油,所以當大量空氣通過時,其中一部分會蒸發。

*) 我可以在真空泵中使用發動機油嗎?
切勿將發動機/發動機油用於您的旋轉真空泵。 … 發動機油的粘度與真空泵油不同,完全沒有真空特性。發動機油含有多種添加劑,如防銹劑和防腐蝕化合物
Tāmen bù chōuyān. Zhè shì yīgè jīxiè zhēngqì yóubèng. Bèng zài chōushuǐ shí yǒu zhēngqì jìnrù qiāng shì shì zhèngcháng de. Yīnwèi yóu bèng qiāng líkāi qiāng shì de suǒyǒu kòng qì dōu jīngguò yóuxiāng zhōng de yóu, suǒyǐ dāng dàliàng kōngqì tōngguò shí, qízhōng yībùfèn huì zhēngfā.

*) Wǒ kěyǐ zài zhēnkōngbèng zhōng shǐyòng fādòngjī yóu ma?
Qiè wù jiāng fādòngjī/fādòngjī yóu yòng yú nín de xuánzhuǎn zhēnkōngbèng. … Fādòngjī yóu de niándù yǔ zhēnkōngbèng yóu bùtóng, wánquán méiyǒu zhēnkōng tèxìng. Fādòngjī yóu hányǒu duōzhǒng tiānjiājì, rú fáng xiù jì hé fáng fǔshí huàhéwù
*) 如何將真空變成水泵?
一些 Shop Vac 具有“水泵”功能。您可以將花園軟管連接到空白空間的側端口,而不僅僅是將水倒入罐中,它實際上將水泵送到另一個位置。如果你沒有這樣的空間,你可以喝水直到罐裝滿。

*) 什麼是濕式真空泵?
濕式真空泵基本上是泵送空氣而不是液體的液壓泵。泵葉片由發動機油潤滑。濕泵使用壽命長。由於內部組件是用油潤滑的(因此稱為“濕式”泵),因此內部組件比干式泵更耐磨損。

真空泵品牌:
*) Rúhé jiāng zhēnkōng biànchéng shuǐbèng?
Yīxiē Shop Vac jùyǒu “shuǐbèng” gōngnéng. Nín kěyǐ jiāng huāyuán ruǎn guǎn liánjiē dào kòngbái kōngjiān de cè duānkǒu, ér bùjǐn jǐn shì jiāng shuǐ dào rù guàn zhōng, tā shíjì shang jiāng shuǐbèng sòng dào lìng yīgè wèizhì. Rúguǒ nǐ méiyǒu zhèyàng de kōngjiān, nǐ kěyǐ hē shuǐ zhídào guàn zhuāng mǎn.

*) Shénme shì shī shì zhēnkōngbèng?
Shī shì zhēnkōngbèng jīběn shàng shì bèng sòng kōngqì ér bùshì yètǐ de yèyā bèng. Bèng yèpiàn yóu fādòngjī yóu rùnhuá. Shī bèng shǐyòng shòumìng zhǎng. Yóuyú nèibù zǔjiàn shì yòng yóu rùnhuá de (yīncǐ chēng wèi “shī shì” bèng), yīncǐ nèibù zǔjiàn bǐ gàn shì bèng gèng nài mó sǔn.

Zhēnkōngbèng pǐnpái:

تعمیر پمپ وکیوم در تهران

تعمیر پمپ وکیوم در تهران

تعمیر پمپ وکیوم در محل شما

تعمیر، نگهداری و راه اندازی متخصص

یک فرآیند چند مرحله ای

خدمات بازسازی کامل ما از یک فرآیند چند مرحله ای جامع با کیفیت بالا پیروی می کند که شامل:

 • بازرسی ورودی
 • جداسازی قطعات
 • آلودگی زدایی
 • تمیز کردن
 • بازرسی کامپوننت
 • تعویض قطعات
 • مونتاژ مجدد
 • رنگ آمیزی
 • تست ایمنی
 • اعتبار سنجی عملکرد
 • گزارش کارشناسی

خدمات بازسازی پمپ وکیوم ما نزدیک‌ترین چیزی را به پمپ جدیدی که می‌توانید تهیه کنید ارائه می‌کند، که توسط کارشناسان فنی مدیریت می‌شود که هر اینچ از تجهیزات شما را درک می‌کنند.

تعمیر و سرویس پمپ وکیوم، جایی که بیشتر به آن نیاز دارید

تیم های خدمات میدانی ما می توانند تعمیر و نگهداری، تعمیر و راه اندازی تجهیزات وکیوم پمپ شما را در هر نقطه از تهران و ایران انجام دهند.

خدمات در سایت شما چیزی است که ما بسیار جدی می گیریم. ما روی ابزار، آموزش و موجودی سرمایه گذاری می کنیم که مهندسان ما را قادر می سازند تا خدمات پمپ خلاء با کیفیت را هر بار ارائه دهند. ما می توانیم به کارکنان سایت شما در انجام تعمیرات معمول یا عیب یابی یک مشکل خاص کمک کنیم.

برای جلوگیری از تعمیرات پرهزینه، وکیوم پمپ را چک کنید

برای جلوگیری از تعمیرات پرهزینه و پرهزینه، چرا از چک سلامت وکیوم پمپ استفاده نکنید؟ مهندسان ما به شما کمک می کنند تا سیستم خلاء خود را نظارت و نگهداری کنید، مشکلات احتمالی را پیش بینی کرده و به حداکثر رساندن زمان کار خود کمک می کنند.

تخصصی که می توانید به آن اعتماد کنید

متخصصان وکیوم بسیار آموزش دیده ما نه تنها پمپ های ما را می شناسند. آنها نیز تجربه برنامه های کاربردی گسترده ای دارند

تعمیر پمپ وکیوم، دمنده و کمپرسور. در مراکز خدمات ما یا در محل.

زیرا تنها مراکز خدمات و تکنسین های بوش دارای صلاحیت مناسب همراه با ابزار مناسب و قطعات مناسب هستند. همه زیر یک سقف یا در یک ون.

تعمیر_سرویس_مرحله

پمپ های وکیوم بوش، دمنده ها و کمپرسورها معیار همه چیز از نظر دوام و طول عمر هستند. با نگهداری و مراقبت مناسب، آنها برای سالها بی وقفه کار می کنند. با این وجود، در موارد استثنایی، حتی یک محصول بوش ممکن است به طور غیرمنتظره ای از کار بیفتد.

در این رویداد بعید، ما البته در کنار شما خواهیم بود. با کمک بدون عارضه، سریع و حرفه ای. یا با خدمات صحرایی ما یا بازسازی کامل تا پمپ خلاء، دمنده یا کمپرسور شما در سریع ترین زمان ممکن دوباره راه اندازی شود. تخصص ما برای حداقل زمان خرابی

آنچه می توانید انتظار داشته باشید

تعمیر_سرویس_چگونه_کار می کند

تعمیر پمپ وکیوم و دمنده و کمپرسور بوش و شخص ثالث
خدمات تعمیر در محل
مراکز خدمات در سراسر جهان
تعمیرات کامل کلید در دست شامل حذف و نصب
در دسترس بودن قطعات تعویض فوری
۶ ماه ضمانت کلیه تعمیرات
اجاره پمپ وکیوم، دمنده و کمپرسور
بازسازی به عنوان استاندارد جدید
قراردادهای خدمات جامع
گزینه های مختلف خدمات در دسترس است
کالیبراسیون تجهیزات اندازه گیری خلاء

صنایع وکیوم آسیا

با ما همراه باشید

تولید کننده پمپ وکیوم

تولید پمپ وکیوم شرکت وکیوم آسیا

شرکت صنایع آسیا وکیوم به عنوان بزرگترین تولید کننده پمپ وکیوم در ایران همواره همراه مشتریان عزیز می باشد. تولید پمپ وکیوم به صورت اختصاصی و با توجه به نیاز مشتری انجام می شود.

انواع پمپ وکیوم تولید شده در آسیا وکیوم

 1. پمپ وکیوم جنبشی

پمپ های جنبشی را می توان به دو دسته گریز از مرکز و احیا تقسیم کرد. در پمپ های حرکتی سرعت به سیال منتقل می شود. مایعات در نزدیکی محور پروانه ای که با سرعت زیاد می چرخد وارد پمپ می شود. … مایع به صورت شعاعی به بیرون به داخل پوسته پمپ پرتاب می شود

تولید پمپ وکیوم جنبشی به منظور استفاده در فرایند های که خلاء بالا نیاز است و یا جهت رسیدن همزمان دبی و خلاء بالا نیاز باشد.

 

کاربرد وکیوم جنبشی در صنایع ،ابکاری تحت خلا،تقطیر،تبخیر …می باشد.

وکیوم های جنشی شامل: انواع وکیوم جت اجکتورها،وکیوم دیفیوژن،وکیوم های مولکولار…

 

 1. پمپ وکیوم پیستونی

 

هوا از طریق حرکت پیستون داخل سیلندر تخلیه می شود.

 • هنگامی که پیستون به سمت پایین حرکت می کند ، هوا به داخل سیلندر کشیده می شود – ایجاد خلا در ورودی.
 • سپس پیستون به سمت بالا حرکت می کند و هوای داخل سیلندر را فشرده می کند و در اگزوز سیلندر فشار ایجاد می کند.

در محیطه های وکیومی که بخار آب و مایعات وجود داشته باشد از وکیوم پیستونی استفاده می شود.

وکیوم پیستونی بیشتر در آزمایشگاها شیمی ،داردسازی و ساکشن های پزشکی استفاده می شود.

 

 

 1. پمپ وکیوم دیافراگمی

 

پمپ های وکیوم دیافراگمی- که به آن پمپ های غشایی نیز گفته می شود – پمپ های جابجایی مثبتی هستند که در دامنه خلا معمولی از ۰،۵ تا ۱۰۰۰ mbar استفاده می شوند. جنس غشایی یا دیافراگم پمپ وکیوم  (لاستیک ، ویتون ® یا تفلون) در حال حرکت به سمت بالا و پایین در سیلندر پمپ وکیوم است که گاز از ورودی دریافت نموده ،پس از فشرده ساری گاز را از دریچه خروجی خارج می کند.

 

وکیوم دیافراگمی بیشتر در آزمایشگاها شیمی ،داردسازی و ساکشن های پزشکی استفاده می شود.

 

 

 1. پمپ وکیوم روتاری خشک- تیغه گرافیتی

 

در یک پمپ وکیوم پره ای روتاری بدون روغن یا وکیوم خشک (یا مکانیزم پره خشک) یک روتور مجهز به پره هایی است که در داخل محفظه استاتور یا سیلندر به داخل و خارج از محفظه خود می لغزند. پره ها می چرخند و مقداری گاز را که از طریق درگاه ورودی پمپ وکیوم وارد می شود ، به دام می اندازند و حجم بین روتور و استاتور کاهش می یابد.

از وکیوم روتاری زعالی خشک بعنوان کمپسور هوا هم می توان استفاده نمود.

 

تولید پمپ وکیوم روتاری برای استفاده در صنایعی داروسازی ، چاپ و بسته بندی و جاهای که از پمپ های وکیوم روغنی و ابی نمی توان استفاده نمود کاربرد دارد.

 

 1. پمپ وکیوم دو مرحله ای روغنی

 

وکیوم روغنی دومرحله ای : روغن در پمپ خلاء روتاری پره ای:کار آب بندی و سیل بندی را برای افزایش وکیوم انجام می دهد، در پمپ وکیوم دو مرحله ای دو تا روتور و وجود دارد که در واقع بعنوان دو وکیوم پمپ متصل به هم عمل می کند.که خلا نهایی حداکثر ۰٫۰۰۰۱ mbar را فراهم می کند .

تولید پمپ وکیوم دومرحله ای برای استفاده در صنعت اتوکلاو بیمازستانی پلاسما،  دارویی،چیلر،چوب و کاغذ ….

 

 1. پمپ وکیوم تک مرحله ای روغنی

 

وکیوم روغنی یک مرحله ای : روغن در پمپ خلاء روتاری پره ای:کار آب بندی و سیل بندی را برای افزایش وکیوم انجام می دهد، که خلا نهایی حداکثر <0،۵ mbar را فراهم می کند .پمپ وکیوم روغنی تک مرحله ای می تواتد بعنوان کمپرسور هم عمل کند.

 

.تولید پمپ وکیوم تک مرحله ای برای استفاده در صنعت غذایی،شیمیایی ف دارویی،چیلر،چوب و کاغذ ….

 

 1. پمپ وکیوم روتس بوستر

 

پمپ وکیوم روتس بوستر یک پمپ لوب چرخشی با جابجایی مثبت است که با پمپاژ یک گاز با یک جفت روتور کار می کند ، که برخلاف هم  توسط چرخ دندها دوران می کنند. سپس گازها در اطراف روتورها  اطراف لوب ها گیر کرده و از سمت ورودی به اگزوز منتقل می شود. برای مجیطی که خلاء و دبی بیشتر از یک وکیوم روغنی لازم باشد از وکیوم بوستر استفاده می شود.و یک وکیوم روغنی هم بعنوان پشتیبان روتس بوستر عمل می کند.

 

تولید پمپ وکیوم روغنی به منظور استفاده در تصفیه روغن ها ،صنایع نظامی دفاعی است.

 

 

 

 1. پمپ وکیوم خلاء آبی

 

پمپ وکیوم رینگ مایع یا وکیوم آبی یکی از پر مصزف ترین و مجبوترین پمپ وکیوم در جهان بشمار می رود .که با چرخاندن پروانه پره ای که به صورت خارج از مرکز در داخل یک استوانه قرار دارد ، هوا مکیده را فشرده می کند. مایع (معمولاً آب) به پمپ وارد می شود و با شتاب گریز از مرکز ، یک حلقه استوانه ای متحرک در برابر داخل محفظه ایجاد می کند.

تولید پمپ وکیوم خلاء آبی برای استفاده در صنعت کاغذ ؛ شیردوشی،دارویی،مقوا سازی، است

مراحل ساخت و تولید پمپ وکیوم در شرکت صنایع وکیوم آسیا

 • شرکت صنایع وکیوم آسیا دو روش تولید دارد.یکی تولید روتین پمپ های وکیوم و بلوئرهای هوا و دومی تولید بر اساس نیاز مشتری
 • در حالت دوم که مشتری در خواست پمپ وکیوم خاصی را دارد،بعد از امکان سنجی ، براورد قیمت و اعلام نتایج آن به مشتری
 • بعد موافقت مشتری برای ساخت پمپ وکیوم ،محاسبات انجام شده و اگر نمونه ای خارجی نزدیک به آن مدل باشد مورد بررسی قرار می گیرد.
 • سپس طراحی سه بعدی و دو بعدی پمپ وکیوم انجام می شود،نقشه ساخت مشخص میشود.
 • در مرحله بعد از روی نقشه ساخت ،نقشه های مدل ریخته گری و قالب ها طراحی میشود.
 • در این مرحله قالب سازی پمپ وکیوم شروع می شود.
 • بعد ساخت قالب پمپ وکیوم ،جهت ریخته گری ارسال شده و بر اساس نیاز تعدادی ریخته گری می شود.
 • همزمان پارت لیست پمپ وکیوم ، لیست قطعات استاندارد شامل پیچ و مهره و بلبرینگ …نقشه شاسی و نصب و راه اندازی مشخص می شود.
 • بعد از اتمام تراشکاری قطعات پمپ وکیوم،قطعات توسط واحد کنترل و کیفی کنترل می شود.
 • بعد از مرحله کنترل قطعات پمپ وکیوم و صدور مجوز ،قطعات پمپ وکیوم وارد مرحله مونتاژ می شود.
 • بعد از مونتاژ پمپ وکیوم و نصب آن بروی شاسی و اتصال به الکتروموتور،پمپ وکیوم تست شده و پارامترهای مهم آن اندازه گیری می شود.
 • مرحله پایانی تولید پمپ وکیوم بعد از تست نقاشی پمپ وکیوم و نصب اتصالات جانبی بر روی پمپ وکیوم می باشد.
 • بعد از مرحله تست و نقاشی و بستن اتصالات ،پمپ وکیوم تحویل مشتری می شود.

 

 

 

 

تمامی پمپ های تولید شده توسط آسیا وکیوم دارای گارانتی ۱۸ ماهه و ۱۵ سال خدمات پس از فروش می باشد.

همچنین تعمیر پمپ وکیوم هم  در این مجموعه  به صورت تخصصی انجام می شود و پمپ تعمیر شده هم گارانتی می شود.

 

 

مزایای پمپ وکیوم آبی چیست؟

مزایای پمپ وکیوم آبی شرکت صنایع وکیوم آسیا

 برخی از مزایای پمپ وکیوم صنایع وکیوم آسیا:

مزایای پمپ وکیوم آبی چیست؟ در این مقاله قصد داریم مزایای پمپ های وکیوم شرکت آسیا وکیوم را شرح دهیم.

 1.  مصرف آب کمتر
 2.  مصرف انرژی کمتر
 3.  عدم نیاز به روغنکاری
 4. طول عمر بالاتر بیرینگها
 5.  بدون لرزش و با صدای کمتر
 6.  قابلیت انتقال مایعات و گازها تواما
 7. هزینه های بسیار پائین سرویس نگهداری
 8.  یکسال گارانتی و پانزده سال خدمات بعد از فروش
 9.  آب و هوای خروجی پمپ وکیوم  عاری از روغن (oil Free)
 10. ظرفیت مکش واقعی در پمپ وکیوم در مقایسه با پمپ های متفرقه

افزایش سرعت رسیدن به حداکثر خلاء مورد نیاز در پمپ وکیوم بر اساس آخرین دستاوردهای تکنولوژیک جهان پیرامون پمپ وکیوم فشار مکش بیشتر (تا ۹۹% خلاء نسبی – پکیج های روغنی ) امکان ایجاد خلاء تا ۰٫۰۱ میلی بار مطلق ( ترکیب واکیوم با پمپ نوع روتاری ) طراحی شده برای شرایط کاری مداوم و و بدون توقف ( Heavy duty – Non Stop) راه اندازی ساده پمپ وکیوم  بدون نیاز به تجهیزات اضافی حتی در مدل های بزرگ استفاده از مکانیکال سیل در پمپ های دو مرحله ای ( برای سایر مدل ها براساس درخواست ) عدم تماس و اصطکاک قطعات داخلی پمپ وکیوم و افزایش راندمان مکانیکی و طول عمر دستگاه

 

 

 

نحوه کار پمپ وکیوم آبی

نحوه کار و نگهداری پمپ وکیوم آبی

در این مقاله قصد داریم شما را با نحوه کار پمپ وکیوم آبی آشنا کنیم با ما همراه باشید.

وکیوم آب در گردش

پمپ خلا (وکیو) رینگ  مایع یک پمپ وکیومی  قدرتمند  است که اگر بخوبی نگهداری شود ، می تواند سالها عملکرد قابل اطمینان داشته باشد.

چه یک وکیو ابی بزرگ و چه  یک وکیوم آبی کوچک بخرید ، می توانید برای عملکرد نرم ، سازگار و نسبتاً ساکت و آرام برای مدت چندین ماه بین هر بازرسی به پمپ خلا ابی اعتماد کنید.

لحظه ای که چیزی غیر عادی را در عملکرد پمپ وکیوم آبی مشاهده کردید ، توقف پمپ و اصلاح موضوع بسیار مهم است.

فعال بودن شما به عنوان صاحب پمپ خلا می تواند به معنای تفاوت بین پمپ خلا با عمرکوتاه  و با وکیوم ابی با عمر طولانی باشد.

اگر اجازه دهید پمپ وکیوم آبی با اشکال کار کند ، کار تعمیر پمپ وکیوم آبی می تواند پرهزینه و سنگین باشد. بنابراین ، مهم است که پمپ خلا خود را به طور منظم بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که در شرایط مطلوب باقی مانده است.

اگر و در صورت بروز مشکل ، مهم است که پمپ وکیوم را خاموش کرده  و اشکالی را که مورد توجه شما قرار می گیرد ، مورد بازرسی قرار دهید.

برای انجام این نوع مراحل ، لازم است که اجزای تشکیل دهنده پمپ وکیوم آبی را بشناسیم. در این مقاله عملکرد اساسی ، اجزای سازنده ، مراحل نصب و مراحل نگهداری مورد نیاز برای پمپ وکیوم آبی شرح داده شده است.

 

نحوه کار پمپ وکیوم آبی

عملکرد پمپ خلاء رینگ مایع یک فرآیند نسبتاً ساده است که می تواند به سه مرحله ساده تقسیم شود. اصولاً گاز وارد شده ، تحت فشار قرار گرفته و آزاد می شود. روند را می توان به شرح زیر خلاصه کرد:

نحوه عملکرد پمپ وکیوم آبی

نحوه عملکرد پمپ وکیوم آبی

 

مراحل عملکردی وکیوم آبی

 1. مصرف
 2. فشرده سازی
 3. و تخلیه است

 

میزان مصرف:

قسمت ورودی یک پمپ خلا ء رینگ مایع جایی است که هوا یا گاز به داخل واحد مکش می شود. هوا به داخل دهانه مکیده شده و به داخل حلقه روتور جایی که فشرده سازی اتفاق می افتد کشیده می شود.

فشرده سازی:

فشار هوا در داخل روتورهای پر از مایع صورت می گیرد که به داخل حلقه می چرخند. با عبور روتورها از درگاه ورودی ، هوا بین تیغه ها به دام می افتد و با چرخش روتور تحت فشار قرار می گیرد.

تخلیه:

روتورهای پر از مایع چرخان ، گاز حبس شده و تازه تحت فشار را به درگاه تخلیه منتقل می کنند و سپس گاز آزاد می شود.

اجزای سازنده پمپ خلا (وکیوم ابی) رینگ مایع

پمپ های خلاء رینگ مایع دارای شش قسمت اساسی هستند و همچنین می توانند با لوازم جانبی متعددی تقویت شوند

پمپ های خلاء مایع دارای شش قسمت اساسی هستند و همچنین می توانند با لوازم جانبی بیشمار تقویت شوند.

  قطعات اساسی و اصلی وکیوم آبی

قطعاتی که از پمپ خلا رینگ مایع تشکیل شده و عملکردهای اصلی آن را انجام می دهند نسبتاً ساده هستند. اساساً ، بین پورت های ورودی و تخلیه ، شما یک سیلندر داخلی مجهز به چرخش دارید که در آن گاز تحت فشار چرخش مایع تحت فشار قرار می گیرد.

قطعات اصلی وکیوم آبی شامل :یک درگاه ورودی ، ورودی گاز ، سیلندر ، روتور ، پورت تخلیه و تخلیه گاز است

پورت ورودی وکیوم ابی :

پورت ورودی دذ وکیوم ابی گاز را به داخل سیلندر داخلی پمپ خلا هدایت می کند. درگاه ورودی یک گذرگاه است که به قسمت خارج خلا باز می شود و به حلقه داخلی سیلندر منتهی می شود ، جایی که گاز به روتورهای مایع پرشده آزاد می شود.

سیلندر وکیوم ابی :

داخل سیلندر جایی است که کل فرآیند خلاء (وکیوم آبی)گاز انجام می شود. همانطور که روتورها درون سیلندر می چرخند ، مایع در امتداد محیط فوقانی می چرخد ​​و این یک اثر جاروبرقی ایجاد می کند که گاز را از درگاه ورودی می مکد.

روتورها یا پروانه وکیوم ابی:

پروانه یا  روتور وکیوم ابی  از تیغه ها است که بطور مداوم درون سیلندر می چرخد. مایع توسط روتور موجود است و یک اثر خلا ایجاد می کند که گاز ورودی را تحت فشار قرار می دهد. فقط نیم بار طول می کشد تا مولکول های گاز چرخه را کامل کنند.

تخلیه گاز وکیوم ابی :

روی جز مرکزی که روتور را می چرخاند ، شیر تخلیه گاز تازه تحت فشار قرار دارد. نیمی از انقلاب از زمان ورود آنها به سیلندر ، مولکول های گاز از طریق این شیر تخلیه می شوند.

دریچه  تخلیه وکیوم ابی :

گاز تازه تحت فشار از طریق درگاه تخلیه آزاد می شود ، از آنجا گاز برای هدف مورد نظر آزاد می شود. در قسمت بیرونی واحد ، درگاه تخلیه 90 درجه از درگاه ورودی خارج می شود.

تجهیزات جانبی وکیوم آبی

پمپ خلاء (وکیوم آبی) رینگ مایع را می توان با لوازم جانبی متعدد تقویت کرد. بیشتر این لوازم جانبی برای تنظیم جریان یا فشار هوای محیط و مایع آب بندی از یک راه یا دیگری استفاده می شود. محبوب ترین لوازم جانبی عبارتند از:

پمپ خلاء  رینگ مایع را می توان با لوازم جانبی متعدد تقویت کرد
شیرهای جداسازی:

اینها برای جدا کردن پمپ از واحد در دوره های زمانی که از خلا استفاده نمی شود ، استفاده می شوند. شیرهای پروانه ای یکی از گزینه های اقتصادی برای این منظور در نظر گرفته شده است.

دریچه های کنترل ورودی:

این شیرها روی بعضی از پمپ های خلا نصب می شوند تا پس از غیرفعال شدن فرآیند ، از بازگشت گاز و مایع به روتورها جلوگیری کنند. اساساً ، این اطمینان حاصل می کند که گاز موجود کاملا از سیلندر خارج می شود.

مقایسه شیرهای عایق و چک ورودی

دریچه های خلا relief ورودی:

این شیرها یک راهه هستند که در ورودی پمپ نصب می شوند تا از عمیق رفتن پمپ در خلا جلوگیری کنند. به این ترتیب ، درگاه ها و دیواره داخلی سیلندر p می باشد

موتور هوای فشرده چگونه کار می کند؟

موتورهای هوای فشرده چگونه کار می کنند؟

با توجه به اینکه ما در جامعه ی متحرکی زندگی می کنیم ، به احتمال زیاد جواب شما به این سوال بله است و حتماً از روند رشد صعودی قیمت بنزین در سالهای اخیر مطلع شده اید. مشاهده می کنیم بنزین که مهمترین منبع سوخت در تاریخچه ی خوروهاست ، گرانتر و دست نیافتی تر شده است(تحت تأثیر عوامل محیطی). این عوامل کارخانه های خودرو سازی را به سمت پیشرفت و تغییر نوع سوخت خودروها هدایت می کند ، که به دنبال آن ما از سال 2000خودروهای هیبریدی (Hybrid Cars) را در جاده ها می بینیم و خودروهاییی که با سلول سوختی (Fuel-Cell-Powered) کار می کنند نیز سه تا چهار سال آینده وارد جاده ها خواهند شد.

انتظار می رود که موتور هوای فشرده ی e.Volution این

خودرو را به خودرویی ایده آل برای شهرهای آلوده تبدیل کند.

با آن که قیمت بنزین در ایالات متحده هنوز به بالاترین مقدار خود نرسیده است(هر گالن 2.66 دلار در سال 1980) اما قیمت این محصول در دو سال اخیر افزایش چشم گیری داشته است به طوری که 30 درصد در سال 1999 و 20 درصد از دسامبر 1999 تا اکتبر 2000 افزایش قیمت داشته است(بر طبق گزارش دفتر آمار کار ایالات متحده).در اروپا هم قیمت بالا است ؛ بیشتر از 4 دلار در کشورهایی مثل انگلیس و هلند.

اما قیمت تنها مشکل استفاده ی بنزین به عنوان منبع عمده سوخت ما نیست.بنزین به محیط زیست ما صدمه می زند و از آنجایی که منبع تجدید پذیری ندارد ، سرانجام به پایان خواهد رسید.

یک انتخاب ممکن خودروهایی است که با هوا نیرو می گیرند (Air-Powered Cars) . حداقل دو پروژه ی در حال پیشرفت وجود دارد که آنها این توانایی را به مدلهای جدید خودروها می دهند که با هوای فشرده حرکت کنند.در این مقاله شما در مورد این دو پروژه خواهید خواند و اینکه چگونه سوخت گیری ما در آخر این دهه تغیر خواهد کرد.

 

موتورهای هوای فشرده ی دو سیلندر:

در ظرف مدت دو سال آینده شما می توانید اولین خودر با موتور Air-Powered را در میان شهرتان ببینید. به احتمال زیاد آن خوردرو e.Volutionخواهد بود که در بریگنولز فرانسه توسط شرکت Zero Pollution Motors در حال ساخت است .علاقه به این خودروها در سالهای اخیر افزایش پیدا کرده است به طوری که دولت مکزیک اخیراً قرارداد خرید 40000 دستگاه e.Volution را برای جایگزینی با تاکسیهای بنزینی و دیزلی شهر آلوده ی مکزیکو سیتی ، به امضا رسانده است.

e.Volution قادر است که 200 کیلومتر را بدون سوخت گیری مجدد بپیمایدسازندگان e.Volution این خودرو را به عنوان خودرویی بدون آلودگی یا با آلودگی کم به فروش می رسانند اگرچه هنوز بحثهایی راجع به اینکه اثرات محیطی این خودرو چه خواهد بود وجود دارد.سازندگان مدعی هستند که چون ابن خودرو با هوای فشرده کار می کند بنابراین دوست محیط زیست تلقی می شود.منتقدان این ایده معتقدند که این خودروها تنها آلودگی را از اگزوز خودروها به جای دیگری منتقل می کند، مثل موتورهای الکتریکی . این خودروها برای فشرده کردن هوا در مخزن ، نیازمند نیروی الکتریکی هستند و نیروی الکتریکی نیز نیازمند سوختهای فسیلی است.

e.volution با یک موتور دو سیلندر هوا ی فشرده کار می کند که دارای ایده ای منحصر به فرد است.این موتور می تواند هم با هوای فشرده کار کند ویا به عنوان یک موتور درون سوزعمل کند.هوای فشرده در مخزنی که از فیبر کربن یا شیشه ساخته شده ، تحت فشار (psi) 4351ذخیره شده است. این هوای فشرده توسط انژکتورهای هوا به درون موتور تزریق شده و به اتاقکی که محل انبساط هوا است جاری می شود.هوا پیستونها را به پایین می راند و پیستونها نیز میلّنگ را به حرکت در می آورند که در نتیجه نیرو به وسیله ی نقلیه منتقل می شود.

در اینجا خروخی موتور e.Volution دیده می شود که هیچ آلودگی نخواهد داشت

 

Zero Pollution Motors همچنین بر روی موتورهای هیبریدی خود که می توانند با سوختهای سنتی در ترکیب با هوا عمل کنند ، کار می کند.تغییر نوع انرژی توسط یک دستگاه الکترونیکی انجام می شود.زمانی که خودرو در سرعتی زیرKm/h 60 حرکت می کند این موتور با هوا کار می کند.در سرعتهای بالاتر موتور با سوخت هایی از قبیل بنزین ، گازوئیل یا گاز طبیعی کار می کند.

تانکرهای سوخت در قسمت زیرین خودرو قرار گرفته اند که می توانند حدود 79 گالن (300 لیتر) هوا را نگهداری کنند که این هوای فشرده می تواند e.Volution را برای طی مسافت 124 مایل (200 کیلومتر) با حد اکثر سرعتی معادل 60 مایل در ساعت (Km/h 96.5 ) تغذیه کند.وقتی که مخزن شما در حال خالی شدن است ، کافیست که شما در نزدیکترین جایگاه پمپ هوا کنار بزنید . استفاده از منبع الکتریکی خانگی برای دوباره پر کردن مخزن های هوا در حدود 4 ساعت وقت می گیرد ، اگرچه با استفاده از پمپهای فشار بالا می توان این زمان را به 3 دقیقه کاهش داد.

موتور این خودرو تنها نیازمند 0.8 لیتر روغن بوده که راننده باید در هر 31000 مایل (50000 کیلومتر) ان را تعویض کند.این خودرو به یک جعبه دنده ی اتوماتیک مجهز خواهد شد، با محرک عقب (rwd) و سیستم فرمان دنده شانه ای (Rock and Pinion) .فاصله ی بین محور جلو و عقب 2.89 متر ، وزن حدود 700 کیلو گرم (1.543 پوند) ، طول حدود 3.81 متر ، ارتفاع 1.74 متر و عرض 1.71 متر خواهد بود.

نخستین نمایش عمومی e.Volution در نمایشگاه اتومبیل افریقای جنوبی (Auto Africa Expo 2000) در سال 2000 بود. Zero Pollution وعده داد که این خودرو در سال 2002 در افریقای جنوبی به فروش برسد اما درباره ی زمان در دسترس بودن این خودرو در بقیه نقاط دنیا چیزی اعلام نکرد.

موتور گرمایی برودتی (Cryogenic Heat Engine):

نوع دیگری از خودروهایی که از هوا نیرو می گیرند توسط پژوهشگران دانشگاه واشینگتن در حال پیشرفت است که از ایده ی موتور بخار استفاده می کند با این تفاوت که احتراقی وجود ندارد. پژوهشگران دانشگاه واشینگتن از نیتروژن مایع به عنوان سوخت نمونه ی اولیه ی LN2000 استفاده می کنند.آنها از نیتروژن بدلیل فراوانی آن در اتمسفر- نیتروژن بیشتر از 78 درصد از اتمسفر را تشکیل می دهد- و قابل دسترسی بودن نیتروژن مایع استفاده می کنند .موتور LN2000 از پنج قسمت زیر تشکیل می شود :

 • مخزن 24 گالنی استیل
 • پمپ که نیتروژن مایع را به پیش گرمکن منتقل می کند
 • پیشگرمکن که نیتروژن مایع را به وسیله ی هوای گرم اگزوز ، گرم می کند
 • مبدل حرارتی که نیتروژن مایع را به جوش آورده و گاز فشار بالا را می سازد
 • منبع انبساط که انرژی نیتروژن را به یک نیروی قابل استفاده تبدیل می کند

نیتروژن مایع که در دمای 196- درجه ی سانتیگراد (320- درجه ی فارنهایت) نگهداری می شود ، توسط مبدل حرارتی تبخیر شده ؛ مبدل حرارتی قلب موتور برودتی LN2000 به حساب می آید .هوایی که در اطراف خودرو جریان دارد برای گرم کردن ودر نهایت به جوش آمدن هیدروژن مایع استفاده می شود در نتیجه نیتروژن مایع به گاز تبدیل می گردد ، شبیه تبدیل شدن آب به بخار در موتور بخار.

گاز نیتروژنی که در درون منبع انبساط مبدل حرارتی شکل می گیرد ، حدود 700 بار حجیمتر از حالت مایع خود است.این فشار بالای تنظیم شده ی گاز، به درون منبع انبساط تزریق می شود ، جایی که نیروی گاز نیتروژن با راندن پیستون به نیروی مکانیکی تبدیل می شود. تنها خروجی موتور نیتروژن است و از آنجایی که بخش عظیمی از اتمسفر را این گاز تشکیل داده است در نتیجه موتور ، آلودگی بسیار کمی خواهد داشت.اگر چه این خودرو آلودگی را تا آنجا که شما تصور می کنید کم نخواهد کرد. با اینکه خودرو هیچ آلودگی ای خارج نمی کند ، آلودگی ممکن است به جای دیگری منتقل شده باشد. LN2000 نیز مانند e.Volution برای فشرده کردن هوا به الکتریسیته احتیاج دارد ، که استفاده از الکتریسیته یعنی ایجاد آلودگی در جایی دیگر.

مقداری از گرمای باز مانده ی خروجی موتور ، به درون پیشگرمکن موتور باز گردانده می شود تا نیتروژن را قبل از ورود به مبدل حرارتی ، مقداری گرم کند و باعث افزایش راندمان شود . دو فن هم که در قسمت عقب خودرو قرار دارند ، هوا را از میان مبدل گرمایی می کشند تا باعث سهولت تبادل گرمایی نیتروژن مایع شوند.

پژوهشگران دانشگاه واشینگتن طرح اولیه و خام خودرو خود را با استفاده از ایده ی خودرو Grumman-Olson Kubvan(1984) پیشرفت داده اند.این خودرو از یک موتور 5 سیلندر شعاعی که 15 اسب بخار نیرو تولید و با نیتروژن مایع کار می کند ، تشکیل شده . گیربکس آن نیز از نوع 5 دنده ی دستی می باشد . در حال حاضر این خودرو قادر است مسافت 2 مایل (3.2 کیلومتر) را با یک مخزن پر از نیتروژن مایع بپیماید و حداکثر سرعت آن نیز mph 22 (kmph 35.4) می باشد.از آنجایی که نیتروژن مایع باعث سبکتر شدن خودرو می شود ، پژوهشگران LN2000 معتقدند که یک مخزن 60 گالنی (227 لیتر) ، پتانسیل پیمایش 200 مایل (321.8 کیلومتر) را به این خودرو می دهد.

با سیر صعودی قیمت سوخت های فسیلی ، مانند دو سال گذشته ، شاید زمان زیادی باقی نمانده باشد که رانندگان به خودروهایی تمایل پیدا کنند که با سوختهای دیگری کار بکند. اگرچه خودروهایی که با هوا کار می کنند هنوز وابسته به شریک بنزینی خود هستند اما وقتی که کارایی این خودروها به قدرت رسید ، کمی قیمت آنها و دوستی آنها با محیط زیست ، آنها را جذاب آینده ی حمل و نقل جاده ها می سازد.

وکیوم ژاکت چیست؟

از وکیوم ژاکت ها جهت انتقال اکسیژن مایع ، نیتروژن مایع(ازت مایع) و LNG استفاده می شود.

در قسمت اول وکیوم ژاکت لوله دو جداره است که با استفاده از سوپر عایق تشعشی MLI به همراه تجهیزات ایمنی ،شیر های تخلیه جریان و اتصالات انعطاف پذیر ساخته می شود.

در قسمت دوم عایق بندی روی این لوله و نوع پوشش دهی آن از اهمیت بالایی بر خوردار است

به طور کلی به دلیل سطح بالای دانش فنی، نوع خاص طراحی،عایق بندی،سطح بالای خلا و میزان تغیر دما ،این تجهیز را می توان یک مخزن کوچک کرایوژنیک دانست.

 

دلیل استفاده از این تجهیز در انتقال سیالات کرایوژنیک دمای بسیار پایین این سیال می باشد.

به طور مثال اگر نیتروژن مایع تولید شده توسط کولد باکس را بخواهیم به مخزن ذخیره انتقال دهیم در صورتیکه از لوله تک جداره و یا وکیوم ژاکت غیر استاندارد استفاده کنیم این سیال با دمای (196-) دچار انتقال حرارت می شود  و میزانی از آن تبخیر می گردد که این امر موجب بالا رفتن فشار مخزن ذخیره می گردد که  موضوع مطلوب نیست.

شرکت وکیوم آسیا با تجربه و توان طراحی انواع وکیوم ژاکت ها بر اساس استاندارد توانسته است خدمات مطلوبی را به مجموعه های صنعتی و غیر صنعتی ارایه دهد.

وپورایزر

وپورایزر یا مبدل حرارتی چیست؟

ویپرایزر یا مبدل های حرارتی تجهیزی است که بدون نیاز به برق، آب و ….و تنها با استفاده از جریان هوا می تواند میعانات گازی مثل نیتروژن، اکسیژن، آرگون و … از حالت مایع به گاز تبدیل کند .

کارکرد این مبدل بر اساس اختلاف دمای محیط با دمای سیال می باشد ،به این صورت که مایع از درون لوله متصل به فین عبور می کند و باعث تغیر حالت مایع به گاز می شود.نوع خاص طراحی پره ها،طول پره و تعداد پره ها وپورایزر تاثیر مستقیمی بر عملکرد آن دارد.

در انتخاب وپورایزر باید به چند نکته مهم توجه کرد:

1-میزان دبی ورودی مایع و میزان دبی گاز مورد نظر

2-نوع سیال

3-مدت زمان کارکرد

4-فشار کارکرد

5-کمترین دمای محیط در  محل نصب

شرکت وکیوم آسیا با توانایی و تجربه طراحی انواع وپورایزر ها در خدمت صنعت میهن عزیزمان می باشد

تعمیر مخزن کرایوژنیک

به دلیل پیچیده و دو جداره بودن مخازن کرایوژنیک تعمیر این مخزن کار بسیار تخصصی می باشد.

عدم دسترسی به مخزن داخلی و لوله های بین دو جداره این کار را به مراتب سخت تر می کند.در تعمیر مخزن باید به سال ساخت مخزن و مدت کارکرد آن توجه ویژه ای کرد،هزینه زیاد تعمیرات مخازن کرایوژنیک گاها بیشتر از قیمت واقعی مخزن می باشد.

برای تعمیر مخزن کرایوژنیک باید نکات زیر در نظر گرفته شود:

1-سال ساخت مخزن

2-ارزش واقعی مخزن

3-براورد هزینه تعمیرات

4-دلیل تعمیر(آیا می توان با این مشکل کار را ادامه داد)

5-تشخیص عیب در مخزن داخلی و یا خارجی

مراحل تعمیر مخزن کرایوژنیک

مخزن خارجی:

با استفاده از تست های مختلف ابتدا باید این که مشکل و یا نشتی از مخزن داخلی است یا مخزن خارجی مشخص گردد.

1-اگر مشکل در مخزن خارجی است ابتدا باید نقطه دقیق را مشخص کرد و با استفاده از روش های مرسومعیب را بر طرف و تست ها را مجدد تکرار کرد.

نتیجه کار بعد از چند بار پر و خالی شدن مخزن و اندازه گیری میزان خلا مشخص می گردد.

از بین رفتن خلا و یا عایق:

در صورتی که خلا مخزن از بین رفته باشد ابتدا مخزن را باید تحت وکیوم بالایی قرار داد تا میزان نشتی مشخص گردد.

اگر  نشتی وجود نداشته میزان خلا مخزن برای مدت طولانی در دو حالت خشک و با مایع تحت بررسی قرار می گیرد.

شارژ پرلیت در صورتیکه مخزن از نوع عایق پرلیت باشد هم میتواند مثمر ثمر باشد.

مخزن داخلی:

سخت ترین حالت تعمیر مخزن کرایوژنیک زمانی است که عیب از مخزن استیل داخلی باشد.در مخزنی که در آن ها محلی برای ورود دیده شده باشد کار ساده تر می باشد.در غیر این صورت باید مخزن خارجی و مخزن داخلی از هم جدا شوند تا تعمیرات بر روی مخزن داخلی انجام گیرد.این تعمیرات باید در شرکت های با تخصص بالا انجام گیرد،دلیل این نکته انواع طراحی مخازن می باشد.

لوله و اتصالات:

شکست لوله و اتصالات در مخازن ثابت و ایستاده کمتر اتفاق می افتد ولی در مخازن حمل این اتفاق بیشتر محتمل می باشد.

در این مواقع باید تست های لازم بر روی مخزن انجام گیرد تا عیب مشخص گردد و با استفاده از روش های مرسوم عیب بر طرف گردد.

لازم به ذکر است این شرکت با توانایی و تجربه ساخت و طراحی مخازن از  1تا 220 تنی قابلیت ساخت هر نوع مخزن با هر فشار در خواستی را دارا می باشد.

مدت زمان ساخت مخازن کرایوژنیک با ظرفیت کمتر از 30 تن در حدود (4 ماه) می باشد و مدت زمان ساخت مخازن کرایوژنیک بیش از 30 در حدود (6 تا 8 ماه)می باشد.