وکیوم پمپ سایدچنل

جهت استعلام و لیست قیمت و قیمت پمپ وکیوم و تعمیرات وکیوم و بلوئر هوادهی با ما تماس حاصل نمایید.

۶۶۷۹۱۷۷۵-(۲۱)۹۸+
۶۶۷۹۱۷۷۶-(۲۱)۹۸+
موبایل: ۶۶۱۸۶۷۹-(۹۱۰)۹۸+

پمپ وکیوم سایدچنل تک محوره با ایجاد توربو لانس هوایی و ایجاد گردابه بصورت دمنده کم فشار عمل می نماید(∆P≈۴۰۰ mbar) پمپ وکیوم ساید چنل در سایزهای گوناگونی ساخته می شود. از ساید چنل بعنوان پمپ وکیوم نیز استفاده می شود که به ترتیب در یک و دو مرحله ای آن به فشار نهایی وکیوم ۲۰۰ mbar – 500mbar می رسد.  کاربرد این دسته از بلوئر ها بر اساس مکانیسم پروانه و متغیر بودن فواصل بین تیغه ها با ایجاد توربولانت باعث مکش هوا از یک طرف و از دریچه دیگر عمل دمندگی را انجام می دهند، این نوع بلوئر ها محدودیت هایی برای میزان فشار خروجی دارند ولی در صنایع با هوادهی های کم عمق و کم فشار و همینطور سیستم های بادی مصرف فراوان دارند.

پمپ وکیوم سایدچنل ماشینی تک محوره:

دارای عملکرد ساده ای می باشد. در این نوع پمپ پره هایی (معمولا از جنس آلمینیوم) ایجاد گردابه و توربولانس هوایی نموده که می تواند گاز را از طرفی مکش نموده و از طرف دیگر خارج نماید.

پمپ وکیوم ساید چنل در صنایع گوناگون جهت مکش انواع گاز ها مانند جمع آوری گاز های کارگاهی، فاضلابی، فیلتراسیون و … مورد استفاده قرار می گیرد. پمپ وکیوم ساید چنل بصورت یک یا دو مرحله ای ساخته می شود که معمولا در هر مرحله به اختلاف فشار ۴۰۰ میلی بار و نهایتا به فشار نهایی ۲۰۰ میلی بار می رسد.
با استفاده از فشرده سازی “چند مرحله ای” ، پمپ های خلاء کانال جانبی هوای مکش کم ضربان تولید می کنند. طراحی پروانه با تیغه های منحنی سطح بالایی از کارایی را تضمین می کند.

پمپ های خلاء جانبی دارای طراحی ساده ای هستند که از کم هزینه بودن ، بی صدا بودن و جمع و جور بودن و نیاز به حداقل نگهداری و در عین حال عملکرد بالا اطمینان می دهد.

پمپ های وکیوم جانبی را می توان در دو حالت افقی و عمودی نصب کرد. آنها بسیار انعطاف پذیر و قوی هستند.
برنامه های کاربردی برای پمپ های خلاء جانبی
پمپ های خلاء جانبی را می توان در تامین آب ، صنایع ، مهندسی تجهیزات ، کشاورزی و آبیاری و کاربردهای دریایی استفاده کرد.

انواع کانال های جانبی پمپ های خلاء:

پمپ های وکیوم فشار جانبی کانال جانبی:

نماد فناوری جانبی کانال
با استفاده از فشرده سازی “چند مرحله ای” ، ژنراتورهای فشار کانال/خلاء مکش کم ضربان و هوای انفجاری تولید می کنند. طراحی پروانه کامل با تیغه های خمیده کارایی مطلوب را تضمین می کند. جداسازی محفظه های فشرده سازی در دو طرف پروانه ، قابلیت کار با ترکیبی از مکش و فشار را تنها با یک پروانه فراهم می کند. فیلتر ورودی ، خلاء و همچنین شیر اطمینان فشار را می توان به عنوان یک اختیاری اضافی در طراحی ثبت شده جذب کننده های صدا ادغام کرد.

جذب کننده های صدا می توانند از نظر طول متفاوت باشند و تنظیم انعطاف پذیر را در فضای نصب موجود ایجاد می کنند.

پمپ های خلاء جانبی قابلیت اطمینان خود را در سرویس دهی چندین دهه ثابت کرده اند و بدون تعمیر و نگهداری تقریباً بدون عیب و نقص روزها و روزها بدون هیچگونه افت زمان عمل می کنند. پمپ وکیوم کانال جانبی سالهاست که میزان نویز کمتری نسبت به سایر پمپ های خلاء و کمپرسورها دارد.

ما طیف وسیعی از لوازم جانبی را ارائه می دهیم که به طور ایده آل برای این پمپ ها مناسب است و در نتیجه عملکرد آنها را با نیازهای خاص شما بهبود می بخشد.
همچنین پمپ های مکش/فشرده سازی کانال جانبی از آلومینیوم ریخته گری فشار قوی ساخته شده اند. عملکرد بدون روانکاری ، به دلیل عدم تماس کامل با عناصر بین استاتور و روتور ، تعمیر و نگهداری و سایش اجزاء به حداقل می رسد.

آنها مخصوصاً برای کاربردهایی مناسب هستند که در آنها لازم است ظرفیت مکش/فشرده سازی خوبی در سطح متوسط ​​خلاء وجود داشته باشد و مایعات را کاملاً عاری از مواد آلاینده (روغن ، گرد و غبار ، گرافیت و غیره) نگه دارد.استفاده می کند:

برای استفاده صحیح از پمپ ها ، توصیه می شود یک فیلتر مکش قرار دهید و اطمینان حاصل کنید که دمای اتاق و مایع منتقل شده از ۴۰ درجه سانتی گراد تجاوز نکند.

جهت استعلام و لیست قیمت و قیمت پمپ وکیوم با ما تماس حاصل نمایید.

مطالعه بیشتر:
۱)ویژگی های پمپ وکیوم روغنی یک مرحله ای ؟
۲)ویژگی های پمپ وکیوم روغنی دو مرحله ای ؟
۳) کاربرد وکیوم در محیط زیست؟
۴) کاربرد وکیوم در صنایع غذایی و بسته بندی؟
۵) کاربرد وکیوم در صنایع چوب و مقوا؟
۶) نحوه عملکرد وکیوم پمپ آبی دو مرحله ای؟
۷) نحوه تعمیرات تخصصی پمپ وکیوم؟
۸) ویژگی های پمپ دیافراگمی؟
۹)ویژگی های پمپ پیستونی؟
۱۰) ویژگی های پمپ اسکرو؟
۱۱) ویژگی های پمپ اسکرول؟
۱۲) ویژگی های پمپ ساید چنل؟
 صنایع وکیوم آسیا

 

پمپ وکیوم ساید چنل
پمپ وکیوم سایدچنل

 

پمپ وکیوم ساید چنل
پمپ وکیوم ساید چنل

 

پمپ وکیوم ساید چنل
پمپ وکیوم سایدچنل

 

پمپ وکیوم ساید چنل
پمپ وکیوم ساید چنل

 

پمپ وکیوم ساید چنل
پمپ وکیوم سایدچنل

 

پمپ وکیوم ساید چنل
پمپ وکیوم ساید چنل

 

پمپ وکیوم ساید چنل
پمپ وکیوم ساید چنل

 

پمپ وکیوم ساید چنل
پمپ وکیوم سایدچنل

 

پمپ وکیوم ساید چنل
پمپ وکیوم ساید چنل

 

پمپ وکیوم ساید چنل
پمپ وکیوم ساید چنل

 

پمپ وکیوم ساید چنل
پمپ وکیوم ساید چنل

 

پمپ وکیوم ساید چنل
پمپ وکیوم ساید چنل

 

پمپ وکیوم ساید چنل
پمپ وکیوم ساید چنل