[av_textblock size=” font_color=” color=”]

دانلود نرم افزار کاربردی انتخاب سایز لوله ها | نرم افزار سایزینگ لوله ها

این نرم افزار کاربردی تحت ویندوز به منظور سایزینگ لوله ها (انتخاب سایز لوله ها) ، مقدار گذر سیال لوله ها، افت فشار و سرعت سیال در لوله ها به کار می رود که این محاسبات بر اساس جنس و سایز لوله انجام می شوند.

روش های متنوعی برای سایزینگ انواع لوله‌ها با جنس‌های مختلف وجود دارد. قدیمی ترین این روش‌ها شامل مراجعه به نمودارهای سایزینگ لوله متناسب با جنس لوله است. با استفاده از این نمودارها می‌توان با داشتن دبی، سرعت سیال در لوله ها، افت فشار و سایز لوله موردنظر را به دست آورد. علاوه بر این نمودارها که زیرساخت تمامی جداول سایزینگ لوله ها به شمار می‌روند، نرم‌افزارهای متفاوتی به بازار عرضه شده‌است که با داشتن دبی، سرعت سیال، افت فشار و تعیین جنس لوله، سایز لوله مورد نظر را تعیین می‌کنند.

نرم افزار سایزینگ لوله ها (انتخاب سایز لوله ها) Design Tools PipeSizer یکی از کم حجم ترین، ساده‌ترین و در عین حال کاربردی‌ترین نرم‌افزارها در این زمینه محسوب می شود. این نرم‌افزار کوچک، کم‌حجم، ساده ولی کارآمد این قابلیت را دارد تا سایز انواع مختلف لوله‌ها را با دقت بالایی تعیین نماید.

از قابلیت‌های منحصر به فرد این نرم‌افزار می توان به این اشاره نمود که در تمامی نسخه‌های سیستم عامل ویندوز قابل استفاده بوده، حجم بسیار پایینی داشته و نیاز به نصب نیز ندارد و تنها با کلیک کردن روی فایل اجرایی آن، پنجره‌ای باز می‌شود که به سادگی می‌توان سایز انواع مختلف لوله را با استفاده از آن تعیین نمود.

در ادامه تصاویری از محیط نرم فزار سایزینگ لوله ها (انتخاب سایز لوله ها) را مشاهده نمایید:

نرم افزار کاربردی Design Tools PipeSizer | نرم افزار سایزینگ لوله ها
نرم افزار کاربردی Design Tools PipeSizer | نرم افزار سایزینگ لوله ها

[/av_textblock]

[av_button label=’دانلود نرم افزار کاربردی نرم افزار سایزینگ لوله ها’ link=’manually,https://vacuumpumps.ir/wp-content/uploads/2019/11/DesignTools PipeSizer 6.2.zip’ link_target=” size=’x-large’ position=’center’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’]