تولید پمپ وکیوم شرکت وکیوم آسیا

شرکت صنایع آسیا وکیوم به عنوان بزرگترین تولید کننده پمپ وکیوم در ایران همواره همراه مشتریان عزیز می باشد. تولید پمپ وکیوم به صورت اختصاصی و با توجه به نیاز مشتری انجام می شود.

انواع پمپ وکیوم تولید شده در آسیا وکیوم

  1. پمپ وکیوم جنبشی

پمپ های جنبشی را می توان به دو دسته گریز از مرکز و احیا تقسیم کرد. در پمپ های حرکتی سرعت به سیال منتقل می شود. مایعات در نزدیکی محور پروانه ای که با سرعت زیاد می چرخد وارد پمپ می شود. … مایع به صورت شعاعی به بیرون به داخل پوسته پمپ پرتاب می شود

تولید پمپ وکیوم جنبشی به منظور استفاده در فرایند های که خلاء بالا نیاز است و یا جهت رسیدن همزمان دبی و خلاء بالا نیاز باشد.

 

کاربرد وکیوم جنبشی در صنایع ،ابکاری تحت خلا،تقطیر،تبخیر …می باشد.

وکیوم های جنشی شامل: انواع وکیوم جت اجکتورها،وکیوم دیفیوژن،وکیوم های مولکولار…

 

  1. پمپ وکیوم پیستونی

 

هوا از طریق حرکت پیستون داخل سیلندر تخلیه می شود.

در محیطه های وکیومی که بخار آب و مایعات وجود داشته باشد از وکیوم پیستونی استفاده می شود.

وکیوم پیستونی بیشتر در آزمایشگاها شیمی ،داردسازی و ساکشن های پزشکی استفاده می شود.

 

 

  1. پمپ وکیوم دیافراگمی

 

پمپ های وکیوم دیافراگمی- که به آن پمپ های غشایی نیز گفته می شود – پمپ های جابجایی مثبتی هستند که در دامنه خلا معمولی از ۰،۵ تا ۱۰۰۰ mbar استفاده می شوند. جنس غشایی یا دیافراگم پمپ وکیوم  (لاستیک ، ویتون ® یا تفلون) در حال حرکت به سمت بالا و پایین در سیلندر پمپ وکیوم است که گاز از ورودی دریافت نموده ،پس از فشرده ساری گاز را از دریچه خروجی خارج می کند.

 

وکیوم دیافراگمی بیشتر در آزمایشگاها شیمی ،داردسازی و ساکشن های پزشکی استفاده می شود.

 

 

  1. پمپ وکیوم روتاری خشک- تیغه گرافیتی

 

در یک پمپ وکیوم پره ای روتاری بدون روغن یا وکیوم خشک (یا مکانیزم پره خشک) یک روتور مجهز به پره هایی است که در داخل محفظه استاتور یا سیلندر به داخل و خارج از محفظه خود می لغزند. پره ها می چرخند و مقداری گاز را که از طریق درگاه ورودی پمپ وکیوم وارد می شود ، به دام می اندازند و حجم بین روتور و استاتور کاهش می یابد.

از وکیوم روتاری زعالی خشک بعنوان کمپسور هوا هم می توان استفاده نمود.

 

تولید پمپ وکیوم روتاری برای استفاده در صنایعی داروسازی ، چاپ و بسته بندی و جاهای که از پمپ های وکیوم روغنی و ابی نمی توان استفاده نمود کاربرد دارد.

 

  1. پمپ وکیوم دو مرحله ای روغنی

 

وکیوم روغنی دومرحله ای : روغن در پمپ خلاء روتاری پره ای:کار آب بندی و سیل بندی را برای افزایش وکیوم انجام می دهد، در پمپ وکیوم دو مرحله ای دو تا روتور و وجود دارد که در واقع بعنوان دو وکیوم پمپ متصل به هم عمل می کند.که خلا نهایی حداکثر ۰٫۰۰۰۱ mbar را فراهم می کند .

تولید پمپ وکیوم دومرحله ای برای استفاده در صنعت اتوکلاو بیمازستانی پلاسما،  دارویی،چیلر،چوب و کاغذ ….

 

  1. پمپ وکیوم تک مرحله ای روغنی

 

وکیوم روغنی یک مرحله ای : روغن در پمپ خلاء روتاری پره ای:کار آب بندی و سیل بندی را برای افزایش وکیوم انجام می دهد، که خلا نهایی حداکثر <0،۵ mbar را فراهم می کند .پمپ وکیوم روغنی تک مرحله ای می تواتد بعنوان کمپرسور هم عمل کند.

 

.تولید پمپ وکیوم تک مرحله ای برای استفاده در صنعت غذایی،شیمیایی ف دارویی،چیلر،چوب و کاغذ ….

 

  1. پمپ وکیوم روتس بوستر

 

پمپ وکیوم روتس بوستر یک پمپ لوب چرخشی با جابجایی مثبت است که با پمپاژ یک گاز با یک جفت روتور کار می کند ، که برخلاف هم  توسط چرخ دندها دوران می کنند. سپس گازها در اطراف روتورها  اطراف لوب ها گیر کرده و از سمت ورودی به اگزوز منتقل می شود. برای مجیطی که خلاء و دبی بیشتر از یک وکیوم روغنی لازم باشد از وکیوم بوستر استفاده می شود.و یک وکیوم روغنی هم بعنوان پشتیبان روتس بوستر عمل می کند.

 

تولید پمپ وکیوم روغنی به منظور استفاده در تصفیه روغن ها ،صنایع نظامی دفاعی است.

 

 

 

  1. پمپ وکیوم خلاء آبی

 

پمپ وکیوم رینگ مایع یا وکیوم آبی یکی از پر مصزف ترین و مجبوترین پمپ وکیوم در جهان بشمار می رود .که با چرخاندن پروانه پره ای که به صورت خارج از مرکز در داخل یک استوانه قرار دارد ، هوا مکیده را فشرده می کند. مایع (معمولاً آب) به پمپ وارد می شود و با شتاب گریز از مرکز ، یک حلقه استوانه ای متحرک در برابر داخل محفظه ایجاد می کند.

تولید پمپ وکیوم خلاء آبی برای استفاده در صنعت کاغذ ؛ شیردوشی،دارویی،مقوا سازی، است

مراحل ساخت و تولید پمپ وکیوم در شرکت صنایع وکیوم آسیا

 

 

 

 

تمامی پمپ های تولید شده توسط آسیا وکیوم دارای گارانتی ۱۸ ماهه و ۱۵ سال خدمات پس از فروش می باشد.

همچنین تعمیر پمپ وکیوم هم  در این مجموعه  به صورت تخصصی انجام می شود و پمپ تعمیر شده هم گارانتی می شود.