پمپ های وکیوم | دست دوم | استوک | تعمیر تخصصی

قیمت پمپ خلا کوچک

صنایع وکیوم آسیا ارائه دهنده پیشرو در ایران پمپ های خلاء استفاده شده و تعداد زیادی تجهیزات شناخته شده دیگر است.

قراردادهای انحصاری ما با مشتریان ما طیف گسترده ای از پمپ های خلاء استفاده شده از تعدادی از OEM های معتبر ، از جمله Busch ، Pfeiffer ، Rietschle Thomas ، Agilent ، Wintek Corporation ، Nash و بسیاری دیگر را ارائه می دهد.

ما دائماً پمپ های خلاء صنعتی مورد استفاده در انواع مدل ها و ظرفیت ها را دریافت می کنیم. اگر پمپ خلاء صنعتی مورد استفاده را مشاهده نمی کنید ، با یکی از شماره های ما تماس بگیرید و ما آن را برای شما پیدا می کنیم. ما همچنین می توانیم ابزار مناسب را تهیه کرده و قطعات مورد نیاز خود را از طریق شبکه عظیم مشتریان سازمانی ما از سراسر ایران تغییر دهیم

پمپ های خلاء قدرتمند و ارزان برای فروش

اگر می خواهید از پمپ های خلاء برای دستیابی به خروجی بیشتر و بازده بیشتر استفاده کنید ، می توانید انواع پمپ های خلاء ارزان قیمت را برای فروش در صنایع وکیوم آسیا پیدا کنید. در واقع ، می توانید چندین پمپ خلاء را نیز ترکیب کنید تا به نتایج دلخواه برسید.

انواع اصلی پمپ های خلاء برای فروش کدامند؟

بر اساس تکنیک ، پمپ های خلاء جدید یا استفاده شده برای فروش به سه دسته مجزا تقسیم می شوند: پمپ جابجایی مثبت ، پمپ انتقال حرکت و پمپ احیا کننده.

پمپ های جابجایی مثبت – اینها معمولاً وسیع ترین انواع پمپ های خلاء را در  صنایع وکیوم آسیا تشکیل می دهند. این نوع پمپ از یک تکنیک ساده برای ایجاد خلاء جزئی با افزایش حجم ظرف استفاده می کند. یک قسمت از خلاء بارها بسته می شود تا فضا را گسترش داده یا فشرده کند.

پمپ های انتقال حرکت – اینها با شتاب بخشیدن به مولکول های گاز از سمت خلا به سمت خروجی ، خلا ایجاد می کنند. به دلیل سرعت پمپاژ بالا ، این پمپ ها می توانند مساحت بیشتری را در مقایسه با پمپ های جابجایی جابجا کنند.
پمپ های احیا کننده – این پمپ ها به عنوان پمپ های کانال جانبی نیز شناخته می شوند. با توجه به نرخ پمپاژ بالا از اتمسفر به خلا زیاد ، این نوع پمپ خلاء عمدتا برای بارگذاری قفل ها در فرایند تولید نیمه هادی استفاده می شود.
همچنین ممکن است با انواع دیگری از پمپ های خلاء جدید و استفاده شده مانند پمپ گیرافتادگی ، پمپ خلاء ونتوری و اجکتور بخار برخورد کنید.

خرید پمپ خلاء بر اساس عملکرد

اگر به پمپ خلاء قوی با سرعت پمپاژ بالاتر نیاز دارید ، پمپ های انتقال حرکت و پمپ های گیرافتادگی بیشترین عملکرد را خواهند داشت زیرا حجم پمپاژ در واحد زمان بیشتر از پمپ جابجایی مثبت استاندارد است. همچنین لازم به ذکر است که عملکرد پمپ های گاز مانند اینها نیز بستگی به ترکیب گاز دارد.

در حالی که پمپ های جابجایی مثبت ارزان قیمت نسبت به سایر نسخه ها سرعت پمپاژ کمتری دارند ، اما به دلیل ارائه حجم جریان ثابت ثابت هستند. حداکثر میزان جریان حجم ثابت را می توان با انواع خاصی از پمپ های انتقال حرکت نیز بدست آورد.

استفاده از چند پمپ خلاء برای دستیابی به نرخهای خلاء بالا

با استفاده از ترکیبی از پمپ های جابجایی مثبت و پمپ های انتقال حرکت می توانید به خلاء بیشتر و بازده بالاتری دست پیدا کنید. با استفاده از این دو پمپ ، پمپ های جابجایی مثبت می توانند خلاء خشن را در مخزن ایجاد کنند زیرا پمپ انتقال حرکت نمی تواند در فشارهای کم جوی پمپ کند. پس از دستیابی به حجم ، می توان از پمپ مومنتوم برای افزایش سرعت خلاء استفاده کرد. تعداد زیادی پمپ خلاء در صنایع وکیوم آسیا موجود است تا به شما کمک کند با استفاده از بیش از یک پمپ به اهداف مورد نظر خود برسید.

مشخصات نمونه ای از پمپ وکیوم توربو:

نرخ جریان حجمی:
N2: 2000 لیتر در ثانیه
H2: 1600 لیتر در ثانیه
حداکثر نسبت فشرده سازی (اندازه گیری) ۱):
N2: 108
H2: 4 10 103
Bfs2sswke
فشار نهایی (پس از پخت): ۱۰-۱۰ تور (۱۰-۹ Pa)
حداکثر فشار پشت: ۲ Torr (260 Pa)
سرعت روتور: ۴۰۰ S-1 (24000 دور در دقیقه)
زمان راه اندازی در خلاء: ۱۰ دقیقه
زمان خاموش شدن در خلاء (با ترمز): ۱۰ دقیقه.
سیستم بلبرینگ: یاتاقان مغناطیسی فعال ۵ محوره فعال
دمای مجاز پخت در ورودی: حداکثر ۱۲۰ درجه سانتی گراد.
موقعیت نصب: در هر موقعیتی
وزن (بدون منبع تغذیه): ۷۰ کیلوگرم. (شامل بسته بندی نیز نمی شود)
خنک کننده: خنک کننده هوا
دمای محیط برای تضمین فشار نهایی: ۱۰ ~ ۲۳ درجه سانتی گراد
دمای محیط مجاز: ۱۰ ~ ۴۰ درجه سانتی گراد

صنایع وکیوم آسیا

 

فروش پمپ های وکیوم دست دوم و استوک

 

فروش بلوئر های هوا دست دوم و استوک

 

دیدگاهتان را بنویسید