شرکت وکیوم آسیا به شماره ثبت ۳۸۷۷۵۶ دارای اندوخته‌ای گرانبها از دانش فنی و تجربه‌ بیش از دو دهه در زمینه طراحی، ساخت،  تعمیر و فروش سیستم های وکیوم ( وکیوم آب در گردش ، وکیوم رینگ مایع ) و فشار یکی از برترین های صنعت وکیوم ( وکیوم آب در گردش ، وکیوم رینگ مایع ) می‌باشد.

محاسبه، طراحی و ساخت همه گونه مدار بلوئرهای روتس و سیستم های وکیوم ( وکیوم آب در گردش ، وکیوم رینگ مایع )  زیر نظر مهندسین کارآزموده، تحویل و راه‌اندازی دستگاه‌ها در محل کارخانه به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش از دیگر زمینه‌های کاری شرکت وکیوم آسیا است.

شرکت وکیوم آسیا با بهره‌گیری از فن‌آوری روز دنیا و بکار گرفتن ماشین آلات، تجهیزات و امکانات دقیق و پیشرفته سخت‌افزاری توانایی تعمیر و بازسازی انواع سایدچنل، بلوئر، پمپ های وکیوم آبی ( وکیوم آب در گردش ، وکیوم رینگ مایع ) ، روغنی و خشک و همچنین پمپ های دیفیوژن و توربو مولوکولار را در داخل کشور فراهم آورده است.

عرصه بین‌المللی

شرکت وکیوم آسیا با فعالیت در عرصه بین‌المللی و دسترسی به بازارهای جهانی و ارتباط مستقیم با سازندهای خارجی دارای یکی از توانمندترین شبکه‌های تامین قطعات پمپ ها، اتصالات، فشارسنج ها، مخزن‌ها و دیگر ملزومات صنعت وکیوم می‌باشد.

این مجموعه صنعتی (شرکت وکیوم آسیا) با بهره‌گیری از تجارب متخصصین، ارتباط با دانشگاها و موسسات عالی داخلی و خارجی توانسته است به منظور کاهش برق مصرفی و بهینه سازی انرژی اقدامات موثری در اصلاح و تغییر مدارها و سیستم های خلاء و فشار فرسوده و قدیمی انجام دهد.

از تجربه‌های کاری شرکت وکیوم آسیا می‌توان بازسازی پمپ روتس مدار شرکت های ره آورد تامین، سایپا آذین، معدن آلومینای ایران، نوین چوب، پمپ های وکیوم آبی ( وکیوم آب در گردش ، وکیوم رینگ مایع ) کارخانه نگین پلی استر، لبنیات سحر، صنایع غذایی وجین و بازساری پمپ های توربو با فناوری بسیار بالای کارخانه شیشه سازی، آزمایشگاه خاک آزما نگین و همچنین طراحی و ساخت دستگاه‌های اتوکلاو و تعمیر و بازسازی پمپ های توربو و دیفیوژن برای شرکت طب پارس، بازسازی روتاری‌های دو مرحله‌ای روغنی برای شرکت توسعه مطالعات علمی، جهاد دانشگاهی شریف و بسیاری دیگر نام برد.

چرا پمپ های وکیوم شرکت صنایع  وکیوم آسیا برترین وکیوم پمپ انتخاب شده؟

پمپ وکیوم های سری AVP با پروانه منحنی وار آخرین تکنولوژی ساخت پمپ وکیوم با مکانیسم روتاری رینگ مایع است که جهت تخلیه و مکش گازها و بخارات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به خنک شدن پمپ وکیوم بوسیله آب یا روغن، عمل تراکم به صورت ایزوترمال صورت می پذیرد.عدم تماس قطعات با یکدیگر باعث افزایش طول عمر دستگاه و بیرینگ ها می گردد. مصرف انرژی پایین، راه اندازی ساده، حداقل هزینه نگهداری، فشار مکش بسیار پایین ( تا ۹۵%، ۳۳ میلی بار مطلق)، ظرفیت مکش واقعی، آب و هوای خروجی اویل فری و شرایط کاری برای انجام وظایف سنگین بدون توقف از مزایای این گونه پمپ ها می باشد. واحد پکیج پمپ وکیوم به صورت سیال آب یا روغن با مکانیسم روتاری رینگ مایع همراه با مخزن جداکننده سیال و هوا، سیستم خنک کننده، مخزن ذخیره سیال، تابلو برق و … جهت کاربردهای مختلف در صنایع شیمیایی، پتروشیمی، آجر، بیمارستان ها و واکیوم مرکزی مورد استفاده قرار می گیرند. نصب ساده و نگهداری کم هزینه با صدای بسیار پایین با اشغال کمترین فضا، عدم آلودگی محیط زیست، مصرف انرژی پمپ وکیوم پایین، فشار مکش بسیار پایین پکیج های روغنی (تا ۹۹%، ۱۴ میلی بار مطلق) از مزایای این گونه پکیج ها و پمپ وکیوم می باشد.

شرکت صنایع وکیوم آسیا به دلیل تولیدات با کیفیت و استاندارد روز دنیا سالهاست محصولات تولیدی خود را به کشورهای منطقه صادر می کند.

مشتری قادر است پمپ های تولیدی وکیوم آسیا را در ماه اول عودت یا با سایرهای دیگر تعویص نماید.محصولات شرکت صنایع وکیوم آسیا دارای ۱۸ ماه گارانتی و دارای ۱۵ سال خدمات  پس از فروش می باشد.

جهت استعلام و لیست قیمت و قیمت پمپ وکیوم با ما تماس حاصل نمایید.

مطالعه بیشتر:
۱)نحوه عملکرد پکیج های آبی ؟
۲)نحوه عملکرد پکیج های روغنی یا روتاری ؟
۳) تعمیر و راه اندازی وکیوم پمپ؟
۴)ویژگی های پمپ وکیوم روغنی؟
۵) نحوه عملکرد وکیوم پمپ خشک؟
۶) نحوه عملکرد وکیوم پمپ آبی دو مرحله ای؟
۷) نحوه تعمیرات تخصصی پمپ وکیوم؟
۸) ویژگی های پمپ دیافراگمی؟
۹)ویژگی های پمپ پیستونی؟
۱۰) ویژگی های وکیوم پمپ بوستر؟
۱۱) ویژگی های پمپ اسکرول؟
۱۲) ویژگی های پمپ ساید چنل؟